Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Kalnietis įvardino pagrindinę pergalės prieš turkus priežastį

Mantas Kalnietis
FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr. / Mantas Kalnietis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Puiki gynyba ir protingai sužaista rungtynių pabaiga. Tokius žodžius ištarė Mantas Kalnietis, paprašytas įvardinti pagrindines Lietuvos rinktinės pergalės prieš Turkijos ekipą priežastis.

„Ačiū Dievui, laimėjome. Galvojant apie kitą etapą, tai buvo labai svarbus ir reikalingas taškas. Dėl to labai smagu“, – po rungtynių kalbėjo M.Kalnietis.

Nors įžaidėjo asmeninis indėlis į Lietuvos pergalę nebuvo toks svarus kaip rungtynėse su lenkais, svarbiais momentais krepšininko ranka nedrebėjo. Solidžiai dvikovos pabaigą sužaidęs M.Kalnietis po rungtynių karštais savo įspūdžiais pasidalino su Panevėžio arenoje dirbančiais žurnalistais.

– Mantai, kas lėmė pergalę?
– Manau, kad gera gynyba. Turkams leidome įmesti tikrai nedaug taškų. Turkai yra geresnė komanda nei lenkai, kuriems vakar leidome įmesti daugiau taškų. Svarbiausias raktas į pergalę šiandien buvo gynyba.

– Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje turkai buvo išsiveržę į priekį. Kaip pavyko atsilaikyti?
– Žaidėme kantriai, žiūrovai labai palaikė. Po truputį susidėjo viskas: nepanikavome, apsigynėme, pabaigoje išvengėme klaidų, prisivijome juos ir laimėjome.

– Ar buvo sunku kovoti prieš fiziškai stipresnius priešininkus?
– Žinoma, kad buvo. Turkai yra tikrai galingi, ypač jų priekinė linija. Tačiau mūsų aukštaūgiai gerai kovėsi po krepšiais, tad viskas gerai.

– Ar galima rungtynių esminiu momentu laikyti pramestą Emiro Preldzičiaus baudos metimą? Ar lūžis įvyko kitu metu?
– Susidėjo keli epizodai. Tas pats E.Preldzičius prie vidurio linijos vėliau prarado kamuolį. Vėliau turkai surengė kelias chaotiškas atakas, o mes sužaidėme protingiau. Svarbiausia, kad laimėjome.

– Kas buvo sunkiau – ar kovoti fiziškai, ar atlaikyti visų įtemptų rungtynių metu slėgusią įtampą?
– Buvo sunku ir tai, ir tai. Džiaugiuosi, kad savyje radome jėgų ir atsilikdami nepasidavėme.

– Treneris K.Kemzūra prieš rungtynes minėjo, jog turkus galima įveikti greitu puolimu. Kas atsitiko, kodėl greitų atakų nebuvo daug?
– Taip, plano pulti greitai šiandien mes neįvykdėme. Aišku, rungtynių pabaigoje pavyko surengti kelias greitas atakas.

– Ar laukiate laisvos dienos, kuomet galėsi atsipūsti?
– Nėra taip, kad būtume labai pavargę. Fiziškai esame gerai pasirengę. Poilsio diena, tikiuosi, išeis į naudą, o po jos reikės kovoti dėl pirmos vietos.

– Ar galėtumėte palyginti turkų ir ispanų žaidimą?
– Pagrindinis skirtumas yra tas, kad ispanai labai mėgsta greitą puolimą. Tuo tarpu turkai rengia daugiau pozicinių atakų.

VIDEO: 15min.lt - Manto Kalniečio interviu po rungtynių su turkais

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min