Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draudikai įspėja apie artėjančio Europos krepšinio čempionato pavojus

Krepšinio kamuolys
15min.lt nuotr. / Krepšinio kamuolys
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjantis krepšinio čempionatas gali ne tik papildyti šalies verslininkų kišenes, tačiau atnešti ir nemenkų nuostolių – taip teigia draudimo bendrovės „If“ specialistai. Kompanijos atstovai viešojo maitinimo ir apgyvendinimo verslo įmones išskiria kaip labiausiai rizikuojančias dėl krepšinio čempionato.

„Lietuvoje iki šiol dar nėra vykę tokio dydžio sporto renginių, todėl verslui sudėtinga įvertinti galimus nuostolius. Masiniai sporto renginiai yra susiję su stipriomis emocijomis ir dažnai gausesniu nei įprasta alkoholio vartojimu. Kaip rodo praktika, neretai šie veiksniai tampa vandalizmo priežastimis“, – sako draudimo bendrovės „If“ tiesioginių verslo pardavimų departamento vadovas Saulius Peleckas.

Anot specialisto, svarbu atkreipti dėmesį, kad vandalizmas gali įvykti ne tik viešoje vietoje, kuomet sirgaliai siautėja didelėmis grupėmis, bet ir uždarose patalpose, veikiant mažoms žmonių kompanijoms ar netgi pavieniams asmenims, niokojantiems barus ar viešbučių kambarius.

Per menkai vertinama civilinės atsakomybės rizika

Draudikai pataria įvertinti ir tai, kad ne menkesnių finansinių nuostolių gali sukelti ir su verslo įmonių civiline atsakomybe susiję užsienio šalių piliečių teisminiai ieškiniai, kurių nagrinėjimas teismuose gali pareikalauti daug finansinių ir laiko sąnaudų.

S.Pelecko teigimu, verslininkai turėtų įvertinti, kad Europos šalių gyventojai kur kas dažniau nei lietuviai yra linkę prašyti kompensacijų už patirtą žalą jų sveikatai, todėl su čempionato svečių aptarnavimu susijusios verslo įmonės rizikuoja nuostoliais, jei jų klientai apsinuodys, susižalos paslydę ar kitaip patirs žalą.

Išauga vagysčių pavojus

Dar viena „If“ specialistų įvardijama galima Europos krepšinio čempionato rizika – vagystės. Draudikai įspėja, kad didelių tarptautinių renginių metu padaugėja vagysčių iš viešbučių, todėl jų valdytojai rizikuoja sulaukti svečių pretenzijų dėl prarasto turto atlyginimo.

Draudimo bendrovė „If“ nuo Europos krepšinio čempionato pavojų siūlo saugotis pasirenkant įmonių turto ir civilinės atsakomybės draudimą. Toks draudimas atlygins galimą čempionato svečių padarytą žalą įmonių turtui, apsaugos verslininkus nuo finansinių nuostolių dėl tikėtinų užsienio piliečių teisminių ieškinių, taip pat kompensuos vagysčių nuostolius, jei nuo ilgapirščių nukentės viešbučių gyventojai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min