„EuroBasket 2011“: Gruzija Bulgarijai pralaimėjo paskutinėmis minutėmis

Antrą pergalę D grupėje iškovojo Bulgarijos rinktinė, kuri 79:69 (19:15, 15:22, 18:18, 27:14) laimėjo prieš gruzinus.
Gruzinai šiame čempionate turi gausią palaikymo komandą.
Gruzinai šiame čempionate turi gausią palaikymo komandą. / A.Venskaus nuotr.

Gruzijos rinktinė susitikimo pradžioje šovė į priekį 15:8, tačiau tuomet sustojo ir leido bulgarams išsiveržti į priekį.

Vėliau abi rinktinės žaidė taškas į tašką, pirmaujančios ekipos daug sykių keitėsi iki trečiojo kėlinio pabaigos.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes gruzinai turėjo 5 taškų pranašumą (67:62), tačiau tuomet bulgarai likusio laiko atkarpą laimėjo 17:2.

Kad gruzinai patektų į kitą etapą, jie turi sulaukti ukrainiečių pergalės prieš Belgijos rinktinę. Jei pergalę iškovos belgai, tolyn žengs bulgarai.

Bulgarija: Earlas Rowlandas 25, Kaloyanas Ivanovas 15 (9 atk.kam.), Deyanas Ivanovas 12, Pavelas Marinovas 9, Filipas Videnovas 9 (7 rez.perdav.), Bozhidaras Avramovas 9.

Gruzija: Viktoras Sanikidze 18 (9 atk.kam.), Marquezas Haynesas 15, Manucharas Markoišivilis 13, Zaza Pachulia 13, Tornike Shengelia 6.

6. Belgija 4 0 4 249:298

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius