Ernesas Kanteris (centre)
FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr. / Ernesas Kanteris (centre)
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Antrą pergalę iš tiek pat galimų Lietuvoje vykstančiose Europos pirmenybėse iškovojo Turkijos rinktinė. Turkai A grupės susitikime Panevėžyje 90:61 (22:10, 22:16, 20:17, 26:18) be vargo įveikė vakar lietuviams nervus patampiusią Didžiosios Britanijos ekipą.

Pasaulio vicečempionai inicatyvą įgijo dar mačo pradžioje. Sužaidus mažiau nei 5 minutes Turkijos komanda jau turėjo dviženklį pranašumą (13:3).

Antrojo kėlinio pirmojo pusėje britai krito į dar vieną duobę, tuo pasinaudoję varžovai surengė spurtą 13:0. Anksti susikrovę triuškinantį pranašumą, turkai jį išlaikė iki pat finalinio rungtynių arbitro švilpuko.

Turkija: Emiras Preldzičius 15 (6 rez. perd.), Omeras Onanas 14, Oguzas Savasas 12 (6/6 dvit.), Enesas Kanteris 11, Omeras Asikas (9 atk. kam.) ir Hidayetas Turkoglu po 7, Cenkas Akyolas 6.

Didžioji Britanija: Luolas Dengas 22 (0/4 trit., 8 atk. kam.), Kyle'as Johnsonas 10, Joelis Freelandas 7, Nate'as Reinkingas 6.