Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Eurobasket 2011“ vizitinė kortelė – unikalios IT naujovės

Iki Europos krepšinio čempionato liko 69 dienos.
Organizatorių nuotr. / Iki Europos krepšinio čempionato liko 69 dienos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Europos krepšinio čempionato organizatoriai toliau siekia stebinti – antradienį pristatyta dar viena naujovė. Pirmą kartą Lietuvos sporto pasaulyje krepšinio gerbėjai galės naudotis unikalia „FanSpace“ internetine platforma. Ne tik gerbėjai iš mūsų šalies, bet ir svečiai iš užsienio.

Naująją svetainę galite rasti surinkę adresą www.fanspace2011.com. IT technologijų pagrindu sukurta internetinė platforma žada suteikti didžiausią pagalbą visų šalių krepšinio gerbėjams. Rugpjūtį numatoma sukurti programėlę mobiliesiems telefonams. Šiuo metu ji jau prieinama visiems interneto lankytojams.

Svetainėje www.fanspace2011.com pateikiama aktualiausia informacija – nuo virtualių žemėlapių (miestų planų) su vaistinių, ligoninių, policijos, maitinimo ir apgyvendinimo taškų nuorodomis iki galimybės virtualioje erdvėje matyti, kur renkasi ir ką veikia draugai, tos pačios rinktinės gerbėjai. Svetainėje galima skelbti informaciją apie susisiekimą tarp miestų, renginius, kurie gali sudominti kitus krepšinio sirgalius.

„Patogi, paprasta ir lengvai prieinama – tokia bus mūsų IT specialistų sukurta platforma sirgaliams. Jei turime greičiausią šviesolaidinį internetą Europoje, tai vadinasi galėjome pasinaudoti visame pasaulyje žinomų IT specialistų iš Lietuvos žiniomis, – spaudos konferencijoje pasakojo „Eurobasket 2011“ komunikacijos vadovas Linas Kunigėlis.

Pasak organizatorių, vienas pagrindinių sirgalių platformos uždavinių – padėti pirmą kartą Lietuvoje ar viename iš šešių čempionato miestų besilankantiems asmenims. Svetainėje pateikiama išsami informacija apie arenas, varžybų tvarkaraščius, visuomeninį transportą, barus, restoranus bei viešbučius, kitas apgyvendinimo vietas. Norintys atras ir kaip turiningai praleisti laisvalaikį, kai nevyks varžybos. Bus pateikiama informacija apie lankytinas vietas, pramogas.

Sistemoje įdiegtos dvi kalbos – lietuvių ir anglų, o registruotis lankytojai galės įvedę savo vardą ir elektroninio pašto adresą.

Lietuvos krepšinio sirgalių lyderis Tomas Balaišis-Sėkla tokia „Eurobasket 2011“ iniciatyva liko maloniai nustebintas ir nudžiugintas. Nuo 2003 metų su Lietuvos krepšinio rinktine visur keliaujantis Sėkla puikiai žino, ką duos tokia internetinė platoforma visiems krepšinio gerbėjams.

„Įdomu, kad tokia platforma pirmą kartą įkurta ne bet kur, o Lietuvoje. Nežinant vietinės kalbos kartais būna labai sunku orientuotis svetimoje šalyje. Tikėkimės, kad pirmas blynas neprisvils ir daug kas iš mūsų pasisems patirties“, – kalbėjo T.Balaišis-Sėkla.

Po Senojo žemyno pirmenybių „FanSpace“ platforma neišnyks. Ji taps Lietuvos krepšinio federacijos nuosavybe ir bus taikoma visiems masiniams renginiams Lietuvoje. Ne tik sporto.

„Platformą reklamuosime didžiausiuose Europos krepšinio portaluose, prie reklamos prisidės ir daugybę kontaktų turintis Sėkla, tiesiogines nuorodas skelbsime oficialiame „Eurobasket2011“ puslapyje ir socialiniuose tinklalapiuose“, – teigė L.Kunigėlis.

„Mūsų pristatoma sirgalių platforma nebus laikinas projektas. Juo labai susidomėjo „FIBA Europe“ ir kitas Europos pirmenybes rengiantys slovėnai. Manau, kad tokia ar kiek modifikuota sirgalių platforma netrukus ne tik bus kiekvienose didesnėse sporto varžybose, bet ir ras kitokių pritaikymo galimybių“, – sako M.Špokas.
 
„EuroBasket 2011“ yra didžiausias krepšinio renginys Europoje per visą istoriją. Pirmą kartą jame dalyvaus 24 stipriausios Senojo žemyno komandos, kurios iš viso žais 90 rungtynių. Nacionalinės šalių rinktinės rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis kovos ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Londono olimpiadą 2012 m.

www.Fanspace2011.com

Kas
„Fanspace 2011“ – sirgalių platforma „EuroBasket 2011“ saugumui ir patogumui užtikrinti.

Kur
Elektroninė platforma kompiuteryje bei mobiliajame telefone www.fanspace2011.com.

Kada
2011 liepa–spalis

Kam
1.Vietiniams krepšinio gerbėjams, kurie galės pasijusti šventės organizatoriais: registruoti įvairias akcijas, teikti transporto/apgyvendinimo pagalbą užsienio sirgaliams, tiesiogiai ir paprastai su jais komunikuodami.
2.Atvykstantiems krepšinio gerbėjams, kuriems ši platforma padės orientuotis nepažįstamoje erdvėje.

Kodėl
Speciali elektroninė platforma leis gerbėjams orientuotis realioje erdvėje, net ir visiškai nepažįstamuose miestuose.

Žemėlapis
GPS pagalba atvaizduojamos sirgaliams aktualios vietos: maitinimo įstaigos, pramogų vietos, lankytini miestų objektai, specialios pagalbos tarnybos: policija, ligoninės ir t.t.
Žemėlapyje, paspaudus ant pasirinktos ikonos, nurodomas objekto adresas, artimiausias maršrutas iki jo.

Sirgalių skiltis
Komandos sirgaliai galės surasti vieni kitus svečioje šalyje, dalytis naudingais patarimais, atrasti įdomias vietas.
Platformoje žmogus gali pasirinkti kokios komandos gerbėjas jis yra.  Tuomet žemėlapyje rodomos būtent tos komandos sirgalių labiausiai lankomos vietos. Jo aplankytos vietos taip pat bus atvaizduojamos kitiems tos rinktinės gerbėjams. Prie kiekvienos vietos žmonės gali palikti patarimus, atsiliepimus, skirtus kitiems sirgaliams.

VI Sirgalių bendravimas 
Sirgaliai tarpusavyje gali bendrauti žinutėmis. Taip pat matyti pavienių gerbėjų aplankytas vietas. Sistemos administratorius gali siųsti masines žinutes visiems sistemos naudotojams, siekdamas pranešti svarbią ir aktualią informaciją.

VII Pagalba/Naudinga informacija
Šioje platformoje bus pateikiama informacija apie visuomeninio transporto maršrutus, artimiausias vaistinės, policijos skyrius, ligonines. Pateikiama kita aktuali čempionato organizatorių informacija.

VIII Apgyvendinimo informacija
Užsienio sirgaliai žemėlapyje matys  svetingus lietuvius, norinčius juos priimti pas save čempionato metu. Prie konkretaus pasiūlymo būtų matoma kontaktinė informacija.

IX Transporto kolaboracija
Į skirtinguose miestuose vykstančias varžybas vykstantys sirgaliai kolaboruosis ir turintys laisvų vietų transporto priemonėse galės pasiūlyti pavežėti kitus sirgalius. Visa tai organizuoti padės žemėlapis su žinučių lenta.

X Inciatyvos su nebūk sirgalius, būk ligonis
Fanai čia ras ne tik vienoje ar kitoje vietoje vykstančius renginius, bet ir kurti savo privačias inciatyvas, palikdami žinutes ir taip burdami kitus sirgalius.

XI
„Fnaspace 2011“ – tai įrankis čempionato svečių bei šeimininkų SAUGUMUI, PATOGUMUI, OPERATYVIOS INFORMACIJOS GAVIMUI, INCIATYVŲ KŪRIMUI.

Čia rasite lankytinus objektus, maitinimo įstaigas, vietas,  kur ir kaip galima praleisti laisvą laiką, pagalbos tarnybas.
Čia rasite bei galėsite kurti nakvynės, transportavimo, renginių  pasiūlymus.
Čia gausite operatyvius atsakymus į iškilusius klausimus susijusius su krepšinio čempionatu.
Čia galėsite bendrauti su savo komandos fanais, matysite jų susibūrimo vietas.

XII Šiandien turime
Jau dabar platformoje vyksta įvairios renginių iniciatyvos.
Neseniai baigėsi skanduočių konkursas.
Netrukus platformoje prasidės registracija į unikalią akciją „Varom už Lietuvą“.
 (draugiškas kvietimas ir žiniasklaidos atstovams – leidinių grupėms, suburti savas komandas).

Neužilgo būtent šioje platformoje fanai galės registruotis į 60.000 kamuolių rekordą, kuris vyks rugpjūčio 29 dieną.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min