Graikija sutriuškino Juodkalniją ir atvėrė duris į kitą „Eurobasket 2011“ etapą

Svarbią pergalę Europos krepšinio čempionato C grupėje iškovojo Graikijos (3 perg./1 pral.) rinktinė, kuri 71:55 (21:18, 11:13, 26:10, 13:14) pranoko Juodkalnijos (1/3) krepšininkus.
Iliasas Zouras
Iliasas Zouras su Graikijos rinktine žais Vilniuje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Atkakli kova vyko tik per pirmąsias 20 minučių, mat graikams makedonai pabėgti neleido, o po antrojo kėlinio komandas teskyrė vienas taškas – 32:31.

Tačiau Graikijos rinktinės persvara išaiškėjo trečiajame mačo kėlinyje, kai bemaž penkių minučių atkarpą graikai laimėjo net 19:2 ir atitrūko rezultatu 53:34. Trečiąjį kėlinį Graikijos rinktinė iš viso laimėjo net 26:10.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje jau vyko tik formalumai. Makedonija kėliniui įpusėjus sumažino skirtumą iki 16 taškų (46:62), tačiau graikai užtikrintą persvarą išlaikė iki finalinės sirenos bei iškovojo svarbų tašką – 71:55.

Graikija: Kostas Koufos 19, Antonios Fotsis 14, Nickas Calathesas 12, Konstantinos Vasileiadis 11.

Juodkalnija: Nikola Pekovičius 15 (7 atk. kam.), Milko Bjelica 8, Goranas Jeretinas 7.