TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karštas rytas prie „Tiketos“ kasų: bilietai į svarbiausias Lietuvos rinktinės rugtynes iššluoti...

Pats pirmas žmogus šiandien nusipirkęs bilietą.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pats pirmas žmogus šiandien nusipirkęs bilietą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip buvo žadėta, trečiadienį nuo 12 val. „Tiketos“ kasose vėl pradėta prekiauti bilietais į Lietuvos rinktinės varžybas Europos krepšinio čempionate.

Tapk 15min/Sportas daugu FACEBOOK tinkle.

Deja, sirgalių laukė nusivylimas. Jau pirmiems entuziastams buvo pranešta, kad bileitai į rungtynes Lietuva-Ispanija ir Lietuva-Turkija parduoti, jų nebeliko. Tad teko tenkintis galimybe pamatyti lietuvių kovas su britais ir lenkais.

Kaip 15min.lt papasakojo nuo 8 ryto prie kasų šalia „Siemens“ arenos lūkuriavę sirgaliai, bilietus jie pirko po 180-200 litų. Kai kurie investavo vidutiniškai po 1000 Lt. Pirmieji įsigiję bilietus buvo be galo laimingi ir savo džiaugsmą išreiškė džiaugsmo šūksniais.

Beveik visi, stovėję eilėje, elgėsi kultūringai, nesusipratimų nebuvo. Sirgaliai pasiguodė, kad dauguma iš jų bandė įsigyti bilietų pirmosios pardavimų bangos metu. Tačiau nesėkmingai.

Papildomų bilietų atsirado juos grąžinus FIBA ir kitų šalių federacijoms

Papildomų bilietų į „Eurobasket 2011“, tarp kurių ir į Lietuvos rinktinės rungtynes, atsirado dalį bilietų grąžinus FIBA ir čempionate dalyvaujančių valstybių federacijoms.

„Tai buvo numatyta pagal bilietų platinimo strategiją. Juos, kaip ir žadėjome, iškart paleisime į prekybą“, – antradienį sakė „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas.

Iš viso trečiadienį „Tiketa“ kasose buvo žadama parduoti beveik 4 tūkst. bilietų. Į A grupės varžybas Panevėžyje, kur žais Lietuvos rinktinė – daugiau nei 500, į galimas lietuvių rungtynes Vilniaus etape rugsėjo 7,9 ir 11 dienomis – dar 300 papildomų bilietų. Taip pat daugiau nei 3000 bilietų į finalinį etapą Kaune.

Vienas asmuo vienu pirkimu galės įsigyti ne daugiau kaip du bilietus į Lietuvos rungtynes. Visus bilietus į rungtynes, kurias žais arba numatoma, kad žais Lietuvos rinktinė, buvo galima įsigyti tik „Tiketa“ kasose.

ATNAUJINTA 13.15 VAL. Tarp laukiančiųjų eilėje buvo ir nėščia moteris. Deja, atvykusi vėliau ji atsistojo eilės pabaigoje ir liko be bilieto. Be eilės jos niekas nepraleido.

Praėjus 20 minučių nuo prekybos pradžios bilietų į Lietuvos rinktinės rungtynes Panevėžyje nebeliko. Praėjus dar 5 minutėms – buvo nupirkti ir paskutiniai bilietai į antrojo etapo rungtynes Vilniuje. Keliasdešimt žmonių eilėje stovėjo bergždžiai, jie liko nieko nepešę.

Nepaisant to, žmonės neskubėjo skirsytits. Kai kurie iš jų kasininkių atkakliai prašinėjo patikrinti, ar neatsirado bilietų. Keletui išties pasisekė ir dar sugebėjo nusipirkti bilietų į grupės rungtynes, kuriose Lietuvos rinktinė žais su atrankos trunyro nugalėtoja (Portugalija arba Suomija), nors prieš keliolika minučių kasininkė tikino, kad tokių bilietų jau nebeliko.

„Atostogauju, tad galvojau, atvyksiu ir pabandysiu įsigyti. Didelių vilčių nedėjau, bet maniau – pabandysiu. Pirkau po du bilietus į visas tris rugsėjo 7 dienos rungtynes Vilniuje ir į Lietuva-Lenkija Panevėžyje. Išleidau apie 900 litų. Labai neskaičiavau pinigų, nes noras pamatyti rungtynes pakankamai didelis“, – teigė bilietus įsigijęs Tomas.

„Atvykau 8.30 val. ir stojau į eilę, prieš mane jau buvo keletas žmonių. Tikėjausi, jog pateksiu į rungtynes su Turkija ir Ispanija, bet iškart pasakė, kad šių bilietų jau nėra. Nusipirkau bilietus į rungtynes su Didžiąja Britanija. Ir tai gerai. Bandžiau įsigyti bilietus ir per pirmąjį pardavimo etapą, bet buvo be šansų. Jau nesitikėjau, kad pavyks pamatyti rinktinę gyvai, Panevėžyje su draugais rezervavome vietą kavinėje. Vakar internete perskaičiau, kad atsirado dar viena galimybė, ir suskubau ja pasinaudoti“, – pasakojo Egidijus.

Dar papildyta 16.00 val. Papildomus bilietus į numatomas Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato pirmajame ir antrajame etapuose krepšinio aistruoliai išpirko vos per 40 min. Tačiau dar galima įsigyti bilietų į finalinio etapo susitikimus Kaune, trečiadienį po pietų skelbė „Tiketa“.

Bilietų pardavėjų teigimu, prekyba trečiadienį vyko daugiau nei 60-yje „Tiketos“ kasų visoje Lietuvoje.

Iš viso sirgaliams buvo pasiūlyta beveik 4000 papildomų bilietų: daugiau nei 500 į Lietuvos rinktinės grupės varžybas Panevėžyje, 300 bilietų į galimas Lietuvos ekipos rungtynes antrajame etape Vilniuje, rugsėjo 7, 9 ir 11 dienomis bei daugiau nei 3000 bilietų į finalo etapą Kaune.

„Bilietų į finalinio etapo, kuris vyks Kaune, susitikimus pardavime dar yra, nors jų ir sparčiai mažėja. Visi tikime, kad Lietuvos rinktinė sėkmingai įveiks pirmąjį ir antrąjį čempionato etapus, tad perkantys bilietus į finalo etapą rugsėjo 14 ar 15 dienomis taip pat gali pamatyti rungtyniaujančią Lietuvos komandą“, - sakė oficialaus „Eurobasket 2011“ bilietų platintojo, bendrovės „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min