Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos arenoje lenda trūkumai

Klaipėdos arena
Algirdo Venskaus nuotr. / Klaipėdos arena, nors jau ir sutraukė minias žiūrovų, tačiau ji dar nepripažinta tinkama naudoti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Atslūgus atidarymo euforijai ir nutilus pagyroms, naujojoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje jau lenda ir trūkumai, pastabų turi ne tik žiūrovai, bet ir sportininkai.

Tinkama naudoti dar nepripažintoje arenoje jau įvyko krepšinio rungtynės, pirmasis koncertas. Arena iš sportininkų bei žiūrovų sulaukė daug pagyrų, bet per pirmąją pastato eksploatavimo savaitę jau pradėti skaičiuoti trūkumai, kuriuos, viliamasi, pavyks pašalinti iki čempionato.

Praėjusią savaitę areną stačiusi bendrovė „Vėtrūna“ jau įteikė savivaldybei prašymą sudaryti valstybinę komisiją, kad šioji pripažintų pastatą tinkamu naudoti.

Meras Vytautas Grubliauskas tikisi, kad komisija darbą baigs iki Europos vyrų krepšinio čempionato pradžios – rugpjūčio 31 d. Jis neturėjo aiškaus atsakymo, kodėl rangovai vis delsė pateikti prašymą sudaryti komisiją.

„Dar yra pozicijų, dėl kurių dar prireiks pasiginčyti, ypač dėl atliktų papildomų darbų“, – sakė meras.
V.Grubliauskas, pats jau stebėjęs ir krepšinio rungtynes, ir koncertą, meras turėjo priekaištų ir statiniui.

„Trūkumų yra. Nesu didelis santechnikas ar elektrikas. Tačiau susidarė įspūdis, kad akustinė sistema nėra tobulai veikianti. Reikės pasidomėti: ar iki galo sureguliuota aparatūra, bet jos galingumo pakanka; ar sureguliuota gerai, bet galingumo trūksta. Jau girdėjau priekaištų ir dėl apšvietimo“, – sakė V.Grubliauskas.
 
Be šių problemų atsirado ir dar viena – kažkurioje pastato dalyje trūko vamzdis.

„Tačiau tai yra pataisomi dalykai – net ir vieno kambario butą naujos statybos name priėmus pirmosiomis dienomis atsiranda „ne iki galo priveržto vamzdžio sindromas“, – sakė meras.
Jis neabejojo, kad visos detalės bus užfiksuotos ir komisijos narių – niekas nenorės rizikuoti aplaidžiai dėdamas parašą dokumente.

Pastabų turėjo ir krepšinio rinktinių atstovai. Kaip teigė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, Klaipėdos arenoje sužaidusios dvejas rungtynes, atstovas Linas Kunigėlis, rūbinės yra akivaizdžiai per ankštos. Profesionaliose aukšto lygio komandose yra tiek aptarnaujančio personalo, kiek ir žaidėjų. Tačiau 24 žmonėms sutilpti į „Švyturio“ arenos rūbines – sudėtinga. „Papildomi du kvadratiniai metrai nebūtų pamaišę“, – sakė L.Kunigėlis.

„Kai arenos raktas bus įteiktas miestui ir operatoriui, tikiuosi kad į renginius duris atverdamas jis suksis negirgždėdamas“, – teigė V.Grubliauskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min