Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krepšinio čempionato metu Kauno palapinių miestelis bus įrengtas VII forte

Lietuvos krepšinio sirgaliai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietuvos krepšinio sirgaliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Krepšinio čempionato metu Alytaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Kauno miestuose bus įkurtos laikinos stovyklavietės, kuriose laukiami mažiau išlaidūs krepšinio aistruoliai iš visos Europos.

Palapinių miestelis Kaune čempionato finalinio etapo metu bus įrengtas ką tik lankytojams atvertame Kauno tvirtovės VII forte, kuriame vyksta pažintinės ekskursijos, pristatomos istorinės ekspozicijos. Šio naujo lankytino objekto savininkas VšĮ „Karo paveldo centras“ yra atviras įvairiems renginiams, fortas pristatomas kaip nauja novatoriškų kultūrinių projektų erdvė. Galima teigti, kad fortas dėl savo patogios vietos yra tinkamas įvairaus pobūdžio renginiams, net ir tokiems, kaip palapinių miestelis. Atvykę krepšinio sirgaliai laisvu nuo varžybų metu galės turiningai praleisti laiką rengiamose ekskursijose ir kitaip pramogaudami. 

Krepšinio čempionato metu palapinių miesteliai bus įrengti ir Alytaus, Klaipėdos, Panevėžio bei Šiaulių miestuose, laikinose stovyklavietėse laukiami mažiau išlaidūs krepšinio aistruoliai iš visos Europos. Visų laikinų stovyklaviečių teritorija bus aptverta laikina tvora, palapinių miestelių teritorijas ir jų prieigas visą parą saugos bene didžiausią patirtį Lietuvoje turinti apsaugos tarnyba „G4S”, svečiams bus įrengti biotualetai, iš Latvijos bus atgabenti biodušų konteineriai.

Alytuje ir Panevėžyje laikinos stovyklavietės įsikurs miestų aeroklubuose, keli kilometrai nuo arenų bei miestų centrų, Klaipėdoje miestelis iškils Smiltynėje esančioje Lankininkų bazėje, vos kelios minutės kelio keltu nuo Klaipėdos senamiesčio. Šiauliuose taupesni krepšinio aistruoliai bus laukiami „Saulės“ sporto mokyklos teritorijoje įsikursiančiame palapinių miestelyje. Panašią stovyklavietę ketinama įrengti ir Vilniuje, šiuo metu vyksta derybos su potencialiais tokio projekto partneriais. 

Palapinių miesteliuose bus teikiamos ne tik apgyvendinimo paslaugos. Organizatoriai taip pat pasiūlys įvairių pramogų. Kiekviena stovyklavietė bus suskirstyta į poilsio ir pramogų teritorijas. Pramogų teritorijoje dienos metu bus siūlomos aktyvios pramogos, sportiniai žaidimai, rungtys, viktorinos ir turnyrai, joje laukiami ir užsienio krepšinio aistruoliai, ir miestiečiai. Pasibaigus krepšinio varžyboms stovyklavietėse miestiečius ir užsienio svečius pakvies vakarinė diskoteka ir kitos naktinės pramogos. Po 22 valandos pramogos iš lauko teritorijos bus perkeltos į greta esančių statinių vidų. 

Stovyklavietėse siūloma apsistoti organizatorių suteikiamose dvivietėse ir keturvietėse palapinėse, pageidaujantys daugiau komforto gali rinktis laikinus, kilnojamus brezentinius namukus su grindimis ir lovomis. Kaimyninių šalių krepšinio aistruoliai bei Lietuvos vyrų krepšinio gerbėjai Panevėžyje, Vilniuje bei Kaune laukiami ir su savomis palapinėmis. Rugpjūčio viduryje planuojama akcija Lietuvos sirgaliams, kuomet vietą palapinei galima bus įsigyti labai palankiomis sąlygomis.

Šiuo metu daugiausia rezervacijų sulaukiama Panevėžyje ir Šiauliuose, Kaune vietas kol kas rezervuoja optimistiškiausiai nusiteikę Ispanijos bei Graikijos rinktinių sirgaliai.

Stovyklaviečių įrengimu ir sirgalių festivalio organizavimu rūpinasi dvi įmonės: UAB „Tent resorts“ bei VšĮ „Festival camps“, įsteigtos šio projekto įgyvendinimui keleto turizmo, renginių organizavimo, scenos techninio serviso, prekybos bei pramogų verslo atstovų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min