Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linkėjimų sienoje Kaune – meilė blynams ir Jasaičiui, Kemzūros palyginimas su pemza ir simpatijos Jonukui

Linkėjimų siena
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Linkėjimų siena
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau sunku suskaičiuoti, kiek šimtų ar tūkstančių įvairiaspalvių lapelių su gražiais ir šmaikščiais palinkėjimais Lietuvos rinktinei prilipinta ant „Linkėjimų sienos“. Ji pačioje Kauno širdyje Laisvės alėjoje atsirado rugsėjo pradžioje, raudona medžiaga apvilkus statybvietės, juosiančios buvusį prekybos centrą „Merkurijus“, sieną.

Bene dažniausiai kauniečiai ir miesto svečiai drąsina ir save, ir krepšininkus šūkiais „Mes už Lietuvą!“ ir „Mes laimėsim!“.

Slovėnai pasinaudojo galimybe ir jau pakvietė visus į 2013 m. jų šalyje vyksiantį Europos krepšinio čempionatą, o turkai, kurie išdidžiai pareiškė, kad auksas – jų, bet sidabras atiteks lietuviams, pernelyg pasitikėjo savo rinktine.

„Kleiza, tai gal išbėgsit į aikštelę?“

15min.lt savo skaitytojams pateikia keletą įdomiausių ir išradingiausių linkėjimų:

„Linkiu aukso, tik aukso (bet gerai ir sidabras, ir bronza).“

„Mes laimėsim! Myliu blynus su uogiene ir Jasaitį!“

„Šaras kelia du pirštus, rodo derinius gerus
Po krepšiu grumtynės vyksta, bet Jonukas nesuklysta
Krauna kamuolį gražiai, arena netyla, ploja garsiai.“

„Labas, krepšini! Aš Eglė iš Pasvalio, man labai patinka Kemzūrą, nes primena pemzytę kojoms trinti! Dar tas senukas patinka, jam irgi sėkmės, gerai mėto jie visi. Dar Kalnietis patinka, jis labai gražus (gaila žmoną turi), bet jei kas neturit žmonos, paskambinkit man varpais!“

„Kemzūra, stiprių nervų, kantrybės ir nepamiršk šypsotis (juk tave stebi visa Lietuva).“

„Kleiza, tai gal išbėgsit į aikštelę?“

„Labas, Jonukai! :) Už tave išgėriau daug alaus, ko pasėkoje išleidau daug pinigų... (o aš studentė). Tai prašom atsipirk! Linkėjimai, kada dar vieną alaus! Sėkmės, Paulina.“

„Niekada negalvojau, kad pradėsiu domėtis krepšiniu ir laukti kiekvienų rungtynių. Tai tik dėl jūsų nuostabaus žaidimo, suvienijusio visus. Tai mano naujas hobis!“

„Jei laimėsim auksą, mesiu rūkyt!“

„Jonuk, nepasiduok tiems „seniams“.

„Jonai, neužmik ant laurų ir išlik tokiu pačiu linksmu, žaviu ir užsispyrusiu!“

„Valančiūnai, we love you.“

„Brolių „bajeriai“ visada geriausi.“

Ilgis – 80 metrų

„Linkėjimų sienos“ ilgis siekia 80 metrų, todėl vietos turėtų užtekti visų sirgalių linkėjimams. Pasveikinimus, linkėjimus krepšinio sirgaliai rašo ne tik lietuviškai, bet įvairiausiomis kalbomis: anglų, vokiečių, rusų ir net arabų.

Sieną puošia 14 Lietuvos rinktinės fotografo Tomo Tumalovičiaus nuotraukų, kuriose užfiksuotos įspūdingos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidimo akimirkos.

Idėja nepatrauklią sieną paversti aistruolių susibūrimų vieta kilo viešosios įstaigos „Idėjų garažas“ vadovui Dariui Krasauskui. Jo sumanymą palaikė ir Kauno savivaldybė, skyrusi projektui 7 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min