Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 20d. 19:44

Mindaugas Špokas: išbandyti Kauno ir Klaipėdos arenas reikia kaip įmanoma greičiau

Klaipėdos arenoje tilps 7 tūkst. žiūrovų.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos arenoje rungtynės numatytos jau rugpjūčio 2-6 dienomis.

Trečiadienį Vilniuje įvyko „EuroBasket 2011“ Vyriausybinės darbo grupės posėdis, kuriame didžiausias dėmesys buvo skirtas Kauno ir Klaipėdos arenų parengimui bandomiesiems renginiams prieš artėjantį Europos vyrų krepšinio čempionatą.

„Siekiant, kad Europos pirmenybės vyktų sklandžiai naujai pastatytose arenose, reikia jas prieš tai išbandyti. Mūsų interesas – padaryti tai kaip įmanoma greičiau“,  – sakė „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas.

Kauno ir Klaipėdos atstovai garantavo Vyriausybinei darbo grupei, kad arenos bus visiškai parengtos bandomiesiems renginiams. Klaipėdoje tai bus Lietuvos krepšininkų rungtynės su Slovėnijos, Latvijos ir Čekijos rinktinėmis rugpjūčio 2-6 dienomis, o Kaune – oficialus arenos atidarymas, sutampantis su kontrolinėmis Lietuvos ir Ispanijos rinktinių rungtynėmis rugpjūčio 18 dieną.

„Šiomis dienomis bus patikrinta arenos priešgaisrinės apsaugos  ir ventiliavimo sistema, baigiami derinti dokumentai dėl Klaipėdos arenos pridavimo valstybinei komisijai, netrukus bus pasirašytas dokumentas dėl baigtų rangovų darbų ir arenos perdavimo operatoriams“, – sakė arenos statybą kuruojantis buvęs Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius.

Savo ruožtu Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Miladauskas teigė, kad arenos pridavimo valstybinei komisijai dokumentai bus parengti jau kitą savaitę, visi darbai iš esmės baigti.

„Arenos viduje nebėra ką daryti, visi baigiamieji darbai vykdomi išorėje“, – sakė R.Miladauskas.

Vyriausybinė darbo grupė taip pat aptarė miestų pasirengimą Europos čempionatui, siūlomas pramogas ir „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto inicijuotą programą „EuroBasket 2011 Friendly“, kurios tikslas – kuo svetingiau priimti užsienio aistruolius, pakelti barų, restoranų ir klubų paslaugų lygį.

„EuroBasket 2011“ vyks 2011 m. rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d. šešiuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje ir Kaune. Jame dalyvaus 24 stipriausios Europos krepšinio rinktinės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min