Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįgaliųjų krepšinį žaidžiantis marijampolietis Mindaugas „Varom už Lietuvą“ žygio nepamirš visą gyvenimą

Mindaugas Juškaitis
Organizatorių nuotr, / Mindaugas Juškaitis.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Jei visi, tai visi! Man garbė, kad už Lietuvą variau bent porą kilometrų. Visa širdimi norėjau čia dalyvauti, o žygio įspūdžiai neišdils visą gyvenimą“, – džiaugsmo neslėpė marijampolietis Mindaugas Juškaitis, kuris 9-ąją žygio dieną, penktadienį, iš savo gimtojo miesto Vilkaviškio link kamuolį varė sėdėdamas neįgaliųjų vežimėlyje.

Mindaugas yra ne tik aistringas krepšinio sirgalius, bet ir pats žaidžia RSK neįgaliųjų krepšinio komandoje, aktyviai sportuoja ir savo ryžtu įkvepia kitus.

„Užpildęs anketą nesitikėjau, kad sulauksiu kvietimo. Kai organizatoriai paskambino, labai nustebau. Smagu buvo dalyvauti. Po žygio gavau tokią emocijų porciją, kad net užmigti buvo sunku“, – įspūdžiais dalijasi Mindaugas.

Vaikinas ne tik kamuolį varė, bet ir palaikydamas kitus įžaidėjus nešė žygio vėliavą, iš viso taip riedėjo apie 8 kilometrus.

Lietuvos miestai ir miesteliai nenustoja stebinti „Varom už Lietuvą“ komandos originaliais kamuolio pasitikimo scenarijais.

Štai vilkaviškiečiai per visą Lietuvą iš rankų į rankas perduodamą kamuolį pasitiko ir per miestą lydėjo dideliais amerikietiškais „Cadillac“ markės automobiliais ir grupe šokėjų. O „Lelijų vaikų“ komanda save vadinantys mažieji vilkaviškiečiai „Varom už Lietuvą“ komandai įteikė gėrį ir viltį simbolizuojančios lelijos žiedą – tokį patį, koks atvaizduotas Vilkaviškio miesto herbe. 

 „Pagrindinis mūsų tikslas įgyvendintas – į kamuolį Vilkaviškis įkrovė savo tikėjimą, jėgą, nepalaužiamą stiprybę ir viltį sulaukti pergalės“, – entuziastingai pasakojo vilkaviškietė įžaidėja Justė.

Per pusę aikštės plevėsuojanti vėliava, didelis išsirikiavusių vaikų būrys ir tautiniais rūbais apsirengę gyventojai, vaišinantys gaiviu šaltinio vandeniu – tai netikėta ir nelaukta Pilviškių miestelio iniciatyva, pasitinkant „Varom už Lietuvą“ kamuolį Vilkaviškio rajone.

Taip pat netikėtai pasitiko ir Barzdų miestelio gyventojai. Knygnešystės tradicijas puoselėjanti bibliotekininkė Birutė į „Varom už Lietuvą“ karavaną įdėjo ženkliuką, kuris simbolizuoja žibalinę lempą, skleidžiančią šviesą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min