Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio gatves raižo legendinis Marijampolės sirgalių „golfiukas“

Marijampolės sirgaliai Panevėžyje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Marijampolės sirgaliai Panevėžyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Jei Panevėžio gatvėse jau matėte tautinėmis spalvomis ir krepšinio logotipais išpuoštą „antrą golfą“, žinokite, kad tai patys aistringiausi Marijampolės krepšinio sirgaliai.

Plazdančios vėliavos, pro langus besiveržianti „Krepšinio himno“ melodija bei krūptelti priverčiantis orinis garso signalas – pagrindiniai legendinio Marijampolės „golfiuko“ atributai.

Automobilis – proginis. Vyrai pasakojo, kad iš garažo „golfiukas“ išrieda tik čempionatų metu, o po to vėl grįžta užtarnautam poilsiui. Beje, tai pirmoji „golfiuko“ kelionė už Marijampolės ribų.

„Nepastebėti šio automobilio neįmanoma“, – šypsosi Robertas, vienas iš judėjimo „Marijampolės fanai“ lyderių, pridūręs, kad automobiliuko pasirodymas gatvėse sukelia tik teigimas praeivių ir kitų vairuotojų reakcijas.

Vyrai negalėjo prisiminti, kaip, kada ir kam kilo idėja sukurti tokį automobilį, tačiau teigė, kad pirmąkart į Marijampolės gatves jis išriedėjo per 2006 metų pasaulio čempionatą Japonijoje.

Puoselėja pergalių šventimo tradicijas

Robertas ir Linas, atstovaujantys „Marijampolės fanų“ judėjimui, teigė norį į savo gretas pritraukti kuo daugiau regiono žmonių.

„Norime, kad žmonės burtųsi. Mes nesame tik krepšinio sirgaliai. Aktyviai palaikome ir kitų sporto šakų atstovus, garsinančius Lietuvą“, – kalbėjo Robertas.

Vyrai pripažino, kad atvykę į Panevėžį buvo nemaloniai nustebinti – šis miestas, pasak jų, čempionatui nepasiruošęs.

„Pasigendame šventinės nuotaikos, visi čia tarsi apmirę. Atvažiuokite į Marijampolę, pamatysite, kas ten darosi. Po rungtynių visi lekia į gatves, švenčia, džiūgauja. O čia – tylu ramu“, – stebėjosi marijampoliečiai.

Pasak jų, pergalių šventimo tradicijos Marijampolėje jau senokai susiformavę. „Po rungtynių kone visas miesto gatves išraižanti automobilių kolona – viena iš tokių tradicijų. Priekyje, žinoma, visuomet važiuoja mūsų „golfiukas“. Už jo išsirikiuoja tiek mašinų, kad net galo nesimato...

Problemos su policija? Jokių. Policija mus toleruoja. Nesikiša. Aišku, tam tikrų ribų negalime peržengti. Pavyzdžiui, negalime šokinėti ant automobilių stogų ir panašiai“, – kalbėjo Robertas.

Per laisvą dieną marijampoliečiai atkakliai ieško bilietų į rytdienos rungtynes su Ispanija. „Mūsų dešimt, o turime tik keturis bilietus. Turime vieną muzikantą. Buvome sumanę pasodinti jį gatvėje su gitara ir prašyti išmaldos. Bet prašyti ne pinigų, o bilieto...“, – šmaikščią idėją atskleidė Robertas.

Prisijungti prie Marijampolės sirgalių galima socialiniame tinklapyje „Facebook“ („Marijampolės fanai“).  

VIDEO: 15min.lt - Įspūdingai išpuoštas Lietuvos rinktinės sirgalių automobilis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min