Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 5d. 10:12

Policija neigia, kad Alytuje sulaikė 20 krepšinio sirgalių

Į Alytų iš viso atvyko apie 80 Suomijos rinktinės sirgalių..jpg
l.Tubio nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: į Alytų iš viso atvyko apie 80 Suomijos rinktinės sirgalių..jpg

Pranešama, kad užfiksuoti pirmieji viešosios tvarkos pažeidėjai, tačiau neigiama viešai paskleista informacija apie masinius neramumus.

Patiksliname, kad sekmadienį po Lietuvos ir Ispanijos komandų varžybų komentatorių paskleista informacija apie į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (VPK) pristatytus 20 viešosios tvarkos pažeidėjų iš Suomijos, neatitinka realybės ir tiesos, pažymima Alytaus apskrities VPK Valdymo organizavimo skyriaus specialistės Simonos Ludavičiūtės pirmadienį išplatintame pranešime.

Sekmadienį, rugsėjo 4 dieną, Alytuje vykusiose Europos vyrų krepšinio čempionato varžybose pažeidimų ar incidentų nebuvo. Pažeidėjų nei iš sporto arenos, nei iš jos prieigų į policijos komisariatą nepristatyta.

Viešąją tvarką užtikrino 93 policijos pareigūnai, 15 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų ir 130 Saugos tarnybų darbuotojų, kurie rūpinosi krepšinio sirgalių elgesiu sporto arenos viduje.

Šeštadienį, rugsėjo 3 dieną, Alytuje vykusiose Europos vyrų krepšinio čempionato varžybose didelių incidentų neužfiksuota. Į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą  pristatyti 3 pažeidėjai, kurie prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro, būdami neblaivūs, bandė patekti į „Sirgalių zoną“, stumdėsi su apsaugos darbuotojais, juos įžeidinėjo. Įžūlūs sirgaliai R.S., gimęs 1987 m., gyv. Alytuje, A.G., gimęs 1991 m., gyv. Alytuje, ir E.R. gimęs 1991 m., gyv. Alytuje, pristatyti į Alytaus aps. VPK.

Viešąją tvarką užtikrino 94 policijos pareigūnai, 15 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų ir 130 Saugos tarnybų darbuotojų, kurie rūpinosi krepšinio sirgalių elgesiu sporto arenos viduje.

Penktadienį, rugsėjo 2 dieną, Alytuje, Suomijos piliečiai V.M.J. ir R.S. nesusimokėjo už viešbučio „Senas namas“ paslaugas ir pasišalino. Nuostolis – 250 litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min