Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 1d. 13:38

Prasideda „Žalgirio“ arenos statybos darbų užbaigimo procedūra

„Žalgirio“ arenoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Žalgirio“ arenoje

Praėjusį ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas gavo statybų bendrovės „Vėtrūna“ projektų valdymo direktoriaus Evaldo Videikos raštą „Dėl statybos užbaigimo akto“. Jame pabrėžiama, kad „statyba pramogų ir sporto rūmuose Nemuno saloje užbaigta ir galima pradėti statybos užbaigimo procedūrą“, skelbia Kauno miesto savivaldybė.

Tą pačią dieną Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Kauno teritorijų planavimo ir valstybinės priežiūros skyriaus vedėją pavaduojanti Dalia Triūkienė patvirtino statybos užbaigimo komisiją, kuri jau ateinantį pirmadienį ketina pradėti darbą.

Komisiją sudaro 18 narių, jai vadovauja Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Kauno teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus Statybos valstybinės priežiūros poskyrio vyriausiasis specialistas Kastytis Skiečius. Komisijai teks peržiūrėti daugybę dokumentų ir patikrinti atliktus darbus.

„Žalgirio“ arena jau pastatyta. Todėl nerimauti dėl „Eurobasket 2011“ renginių  nėra pagrindo“, – kalbėjo Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis.

Nuo kadencijos pradžios arenos statybos darbus kontroliuojantis Kauno savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas vakar apsilankė  Nemuno saloje.

„Prieš keletą mėnesių situacija buvo labai sudėtinga, tačiau šiandien jau galime ramesniu tonu kalbėti apie įkurtuves“, – sakė direktorius.

„Visi konstrukciniai darbai atlikti. Priešgaisrinės apsaugos sistema išmėginta, komunikacijos funkcionuoja. Iš esmė liko tik valymo ir derinimo darbai“, – tvirtino „Vėtrūnos“ projektų valdymo direktorius Evaldas Videika.

Smulkūs darbai neturėtų trukdyti statybos užbaigimo procedūroms. Viršutinius aukštus dengsiantis tinklas ir laiptų turėklai užsakyti, jie bus sumontuoti vėliau. A.Navakauskas sakė, kad dabar didžiausias rūpestis – aplinkos tvarkymo darbai. Ketvirtadienį statybininkai intensyviai dirbo visuose frontuose. Dviejų aukštų automobilių stovėjimo aikštelės darbai taip pat jau beveik baigti.

Jau liepos 6-ąją „Žalgirio“ arenoje apsilankys akcijos „Varom už Lietuvą“ dalyviai. Renginys prasidės 19 val. prie S.Dariaus ir S.Girėno paminklo: čia vyks koncertas, organizatoriai ketina demonstruoti filmuotą medžiagą, kurioje įvairius krepšinio istorijos puslapius prisimins šios sporto šakos veteranai. Vėliau akcijos dalyviai aplankys kitas su krepšiniu susijusias Kauno vietas ir mes
simbolinį metimą į „Žalgirio“ arenos krepšį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min