Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie „Siemens“ arenos durų budinčių apsaugininkų grobis: nuo moteriškų kvepalų iki raudonųjų ikrų

Apsaugininkų konfiskuoti daiktai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Apsaugininkų konfiskuoti daiktai
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Europos čempionato rungtynes apsaugininkai sirgaliams neleidžia įsinešti nieko, kas galėtų kelti pavojų aplinkiniams. Į draudžiamą daiktų sąrašą patenka ne tik skėčiai ar mineralinio vandens buteliai, tačiau ir šokoladiniai batonėliai bei kiti iš pažiūros nepavojingi dalykai.

Visi į „Siemens“ areną atvykę sirgaliai turi praeiti pro kelis lauke įrengtus metalo detektorius. Prie jų dirba maždaug 10 pirštines apsimovusių apsaugininkų, kruopščiai tikrinančių kiekvieną krepšinio gerbėją.

„Į vidų žmonės negali įsinešti jokių daiktų, kuriuos galėtų mesti į aikštę ar kitaip kelti pavojų“, – aiškino apsaugos darbuotojai.

Apsaugininkų sustabdyti sirgaliai turi dvi galimybes – arba draudžiamą daiktą nunešti iki savo automobilio, arba jį palikti greta šio apsaugininkų posto. Daugelis į tokią bėdą pakliuvusių krepšinio aistruolių renkasi antrąjį variantą.

Moterys priverstos palikti kvepalus

Nuo tos dienos, kai Europos čempionato kovos persikėlė į Vilnių, greta „Siemens“ arenos esančio apsaugininkų posto pašonėje kasdien galima išvysti pačių įvairiausių paliktų daiktų. Per tris pastarąsias dienas apsaugos darbuotojai iš sirgalių atėmė daugybę limonado ar mineralinio vandens buteliukų, skardinių, bandelių, šokoladukų, vaisių, bulvių traškučių pakelių, sukelti triukšmui skirtų tarškučių bei dūdelių.

Bene dažniausiai iš žmonių atimami skėčiai. Apsaugininkų konfiskuotų daiktų sąraše yra ir įdomesnių egzempliorių: kai kurios moterys buvo priverstos lauke palikti kvepalų buteliukus bei flakonus su plaukų priežiūros priemonėmis.

Rado ir peilį

„Ketvirtadienį mes iš vieno sirgaliaus paėmėme peilį. Dar nustebino rusai, į areną bandę įsinešti indelį su raudonaisiais ikrais, – pasakojo apsaugininkai. – Mes nesame atsakingi už paliktų daiktų saugumą, tačiau juos pagal galimybes prižiūrime. Po rungtynių vertingesnius daiktus žmonės pasiima. Dažniausiai čia lieka krūva maisto ir gėrimų, kuriuos mes paskui išmetame į šiukšlių konteinerį. Taip pat žmonės dažnai pamiršta savo skėčius.“

Paklaustas, ar nebūtų protinga šioje vietoje pastatyti spinteles, kuriose būtų saugomi žmonių daiktai, apsaugininkai papurtė galvą: „Kiek žinome, tokia tvarka buvo visuose čempionatuose, tad kažko keisti nežadame ir mes.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min