TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sutarta dėl saugumo įsipareigojimų Europos krepšinio čempionato metu

Civilinės saugos pratybų akimirkos
BFL/Gintaro Lukoševičiaus nuotr. / Civilinės saugos pratybų akimirkos
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis ir 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) organizacinis komiteto direktorius Mindaugas Špokas penktadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama tinkamai pasirengti ir garantuoti viešąjį saugumą 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato metu bei pasirengimo laikotarpiu.

„Labai gerai, kad jau dabar turime aiškias atsakomybės ribas ir galime ramiai tęsti paskutiniuosius pasirengimo darbus. Padarysime viską, kad čempionato svečiai iš Lietuvos išvyktų su geriausiai atsiminimais“, – po sutarties pasirašymo sakė S.Skvernelis.

Konstruktyvaus ir glaudaus bendradarbiavimo su policija būtinybę pabrėžė ir „EuroBasket 2011“ vadovas M.Špokas.

„Čempionato sėkmė priklauso ne tik nuo sportinių rezultatų, bet ir jo dalyvių, žiūrovų ir organizatorių saugumo. Labai džiaugiamės, kad policija taip aktyviai ir konstruktyviai su mumis bendradarbiauja. Didelė dalis policijos darbo gal ir yra nematoma paprastiems žmonėms, tačiau šis darbas turi milžinišką reikšmę“, – sakė M.Špokas.

Policija įsipareigojo užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus arenų prieigose. Tam kiekviename mieste bus paskirti atsakingi pareigūnai. Jie organizuos visas būtinas prevencines ir operatyvines priemones saugumui garantuoti čempionato metu. Arenose bus atliekama prevencinė sprogmenų ir pavojingų medžiagų paieška, skiriama  policijos palyda krepšinio komandoms ir teisėjams, užtikrinama viešoji tvarka prie treniruočių salių ir viešbučių, kuriuose gyvens čempionato dalyviai, organizatoriai ir teisėjai.

„EuroBasket 2011“ organizatoriai įsipareigojo garantuoti renginio saugumą visų arenų vidaus erdvėse. Organizatoriai rūpinsis saugumu varžybų zonoje, bendrose arenų lankytojų teritorijose, tribūnose, žiniasklaidos zonoje, pagalbinėse patalpose, privalės užtikrinti saugumą arenų išorinėse, riboto žiūrovų patekimo ir pramogų teritorijose. Taip pat organizatoriai bus atsakingi už varžybų viešojo stebėjimo vietas, saugumą automobilių stovėjimo aikštelėse.

Žiūrovams bus teikiama visa būtina informacija apie elgesio ir saugumo reikalavimus, infrastruktūrą ir gelbėjimo komandas, vykdoma žiūrovų ir kitų asmenų į areną atsineštų ir draudžiamų įsinešti daiktų laikinas saugojimas.

Taip pat sutarta keistis informacija apie numatomas grėsmes, aptartos reagavimo galimybės ekstremaliųjų situacijų metu, žiūrovų evakuacijos būdai.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min