Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 25d. 17:23

Klaipėdoje Audrius Bružas susipažino su pozityviausia miesto senole

Kol esi jaunas, sveikas, supamas gausaus artimųjų ir bičiulių rato, sunku įsivaizduoti, kad senatvė gali būti visai kitokia. Lietuvoje yra nemažai vienišų garbaus amžiaus žmonių, kuriems prireikia kasdienės pagalbos.

Klaipėdoje dalies tokių senolių kasdienybę palengvina ir dienas praskaidrina viešosios įstaigos „Ori senatvė“ socialiniai darbuotojai, gaminantys valgyti, padedantys apsitvarkyti namie, jei reikia, lydintys pas gydytojus ar į parduotuvę.
Aktorius Audrius Bružas uostamiestyje susipažino su socialine darbuotoja Viktorija ir jos globojama garbaus amžiaus senole Jadvyga.

Klausantis ponios Jadvygos neįmanoma nesižavėti jos energija ir pozityvumu

Klausantis ponios Jadvygos neįmanoma nesižavėti jos energija ir pozityvumu – pasirodo, socialinė darbuotoja jai – lyg dukra, o ir kiti žmonės vien tik geri. Neveltui bendraujant su senole nuo Audriaus Bružo veido nedingo šypsena.
Šis projektas įgyvendinamas pagal LR Vidaus reikalų ministerijos (VRM) administruojamą priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Klaipėdos miesto vietos veiklos grupės (VVG) parengta vietos plėtros strategija – tarp 39-ių, kurių įgyvendinimui buvo suteiktas finansavimas. Gautos lėšos per miesto VVG paskirstomas vietos bendruomenių rengiamiems socialiniams projektams, kuriais siekiama mažinti skurdą ir socialinę atskirtį, skatinama savanorystė, gyventojų įsitraukimas į bendruomenės veiklą. VŠĮ „Ori senatvė“ parengtam projektui iš Europos Sąjungos (ES) fondų ir bendrojo finansavimo lėšų buvo skirti 68,8 tūkst. Eurų.

Vietos veiklos grupės

Vietos veiklos grupės – kas tai, kam jos skirtos ir kuo gali jums pasitarnauti?

Vietos veiklos grupių žemėlapis

Žemėlapyje galite rasti miestų vietos veiklos grupes, kurių vietos plėtros strategijoms jau skirtas finansavimas. Renkite projektus ir prisidėkite prie pokyčių.

VRM
VRM

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:40
49:40
01:06

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min