Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ametisto dienos darbai

Ametistas
GGT „Pifas“ nuotr. / Ametistas
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Nors mūsų mažasis Ametistas turi tik vieną akytę – tai vienintelis skirtumas, kuris išskiria jį iš kitų kačiukų. Ametistas, kaip ir visi tokio amžiaus kačiukai, be galo smalsus, žaismingas, judrus ir didelis meilūnas. O koks darbštuolis!

Labas rytas suraitytas! Keliamės, keliamės. Nemiegam. Žadintuvas jau kada nuskambėjo! Kas į darbą vėluoja, kam valgyti metas. Greičiau, greičiau – pilk ir negailėk! Time, o ką tu čia valgai? Duok ir man! Einu patikrinsiu, ką didieji katinai ėda. O! Pas jus skaniau! Šykštuoliai – pasislėpę ir ėdat, o man gailit!

Na dabar metas mankštai. Time, tu bėk, o aš vysiuos. Einam šunį paerzinsim? Einam einam – smagu juk! Nebijok, nekanda. Nori parodysiu, kaip aš lipu sienomis. Žiūrėk – lipi ant stalo, tada šoki ant rankinės. Matai? Va čia pakabinta. Dabar ant švarkelio...

O dabar bėgam. Oplia – vienas kambarys, oplia – kitas, virtuvė, vonia. MAUUUU! Vanduo. Greitai bėgam atgal.

Gaminsim pietus? Bulves skusi? Leisk, aš patikrinsiu, ar lupenos tvarkingai į šiukšlinę krenta. Aha viena jau įkrito. Ir kur gi ji, ar labai giliai? Tuoj tuoj – jau iki pusės sulindau, jau beveik iki dugno prisirausiau.

Pažaidėm, pavalgėm, metas tvarkytis. Aš plausiu grindis. Tuoj pasiimsiu savo indų kempinėlę. Globėja pasiima didelę kempinę, nes ji didelė. O man pagal ūgį kaip tik indų kempinėlė!

Vedam šunį pasivaikščioti? Duok man pavadėlį. Na kodėl neduodi?! Aš tvirtai laikysiu. Tikrai nepabėgs.

Metas miegoti. Globėja, tu pasitrauk truputi. Taip taip – va ten, į kamputį. Man kojeles ištiesti reikia. Privargau per dieną. Tiek daug reikalų. Labanakt mur miau!

Jeigu susidomėjote dovanojamu katinėliu Ametistu, kreipkitės į gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“. Tel. 8 681 40309, el. p. gyvunai@pifas.org, www.pifas.org, Kaunas.

Papildyta: Ametistas padovanotas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min