Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar vienas bokseris „Grindoje“ tikisi palankesnio likimo, nei teko jo pirmtakui

Reg. Nr. 37
LGGD nuotr. / Reg. Nr. 37
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo metu „Grindos“ narve, Vilniaus miesto gyvūnų karantinavimo įstaigoje, labai liūdnas dienas ir naktis, svajodamas apie ramią užuovėją ir rūpestingas rankas senatvėje, leidžia dar vienas bokseriukas.

Jis labai tiki, kad dar atsiras žmogus, kuriam jis bus reikalingas ir kuris mylės jį iki natūralios mirties (gal dar porą, trejetą, o gal daugiau metų). 2010 m. spalio 29 d. savo nelaimei šis kažkada buvęs jaunas, stiprus, energingas ir žinoma už nemenkas lėšas kažkieno įsigytas šunelis ėjo greitkeliu Vilnius-Panevėžys (gal jis pasiklydo, gal kaip tik ir ėjo namo, gal jį tiesiog išmetė iš mašinos)  ir „geradario“ piliečio buvo išgelbėtas priduodant jį į „Grindą“. Kad būtumėt matę, kaip jis nenorėjo eiti į kalėjimo narvą, kaip išbadėjusiam keturkojui buvo barškinama sauso maistelio maišeliu, kad tik jis įeitų ten, iš kur tikimybė išeiti sumažės 90 proc., bokseriukas  nujautė, kad vargu ar savo kojom jis kada nors išeis į laisvę.

Pieš kurį laiką į „Grindą“ buvo patekęs kitas išsekęs bokseris, tačiau jis neišgyveno. Galbūt šitam nelaimėliui pasiseks labiau, jeigu jis laiku sulauks gerų žmonių pagalbos.

Kuo skubiau laukiame atsiliepiant tikrojo geradario, neabejingo šio šunelio likimui žmogaus, kuris turėtų noro ir galimybę įrodyti nelaimėn patekusiam, kad ne visi žmonės yra priešai, kad yra ir tokių, kurie iki paskutinio natūralaus augintinio atodūsio būna šalia, guodžia, glosto ir myli.

Šunelis šiuo metu gerai ėda (aišku, neprabangų valdiškų namų maistą, tokį, koks yra siūlomas), yra judrus, vaikšto po narvą, tik pateko jis nesergantis vizualiai, o pabuvus drėgname narve jam prasidėjo sloga, užgulė nosis. Jam kuo skubiau reikia šiltų namų, kuriuose jis atsigautų, išsivalytų jo priplota nosytė ir jis sulauktų vonios malonumų.

Bokseriuko registracijos numeris „Grindoje“ 37.

Labai prašau, persiųskite šią pagalbos prašymo žinutę savo neabejingų gyvūnams draugų rato adresais, gal kas jį atmaitins, išmaudys ir leis dar patikėti žmogaus gerumu. Ačiū labai jums.

Skambinkite tel. nr. 8 606 50618. Laikas šiuo atveju – ne šunelio sąjungininkas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min