Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daug iškentusi kalytė Tori ieško namų

Tori globėjos namuose
LGGD nuotr. / Tori globėjos namuose.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiltų, jaukių namų labai ieško buvusi Vilniaus beglobių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“ kalinė reg. Nr. 269.

Kalytė „Grindoje“ labai liūdėjo. Narve ji nelodavo, o jeigu kas nors prieidavo prie narvo, kalytė iškart atsiguldavo ant žemės. Taip ji elgėsi ir tada, kai globėja atėjo jos pasiimti namo.

LGGD nuotr./Tori Grindoje
LGGD nuotr./Tori „Grindoje“

Mažylė yra labai draugiška, graži, meili, nedidukė ir visai jauna, apie metų amžiaus. Laikina globėja kalytei davė gražų vardą – dabar ji Tori.

Štai ką pasakoja apie ją globėja: „Kalytė yra draugiška, tik kartais bijo tai parodyti, nes tikriausiai buvo skriaudžiama. Kai pasiėmiau kalytę namo, ji bijojo kiekvieno judesio, iškart atsiguldavo ant žemės. Kai bandžiau paglostyti, Tori slėpdavo uodegytę, taip pat atsiguldavo ant žemės, užsimerkdavo ir nejudėdavo. Taip kalytė tikriausiai norėjo įrodyti, kad niekam nieko blogo nepadarys.

Tori sveika, linksma, nedidukė, graži kalytė, kuri labai mėgsta glostymą ir žmogaus dėmesį. Kalytė svajoja apie šiltus ir jaukius namus, apie mylinčius ir rūpestingus šeimininkus, kurie jos niekada neišduotų. Ji pažada būti paklusni, nekelti rūpesčių naujiems šeimininkams. Pažada būti gera sargė ir saugoti namus, pažada mylėti vaikus (jeigu šeimoje jų bus) ir su jais žaisti. Už rūpestį mažylė atsidėkos begaline meile. O kadangi kalytė yra jauna, ją dar galima išmokyti sėdėti, gulėti, duoti leteną ir kitokių gudrybių. Jeigu norite išpildyti Tori svajones, skambinkite nurodytu telefonu.“

Globėjos tel.: 8 620 74 054. El. paštas: laima.valanciute@gmail.com.

Papildyta. Tori rado naujus namus.

LGGD nuotr./Tori globėjos namuose
LGGD nuotr./Tori globėjos namuose
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min