Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 18d. 22:02

Dešimtys šunelių „Grindoje“ laukia išsigelbėjimo (nuotraukomis papildyta balandžio 21 d.)

Mažieji „Grindos“ šuneliai
LGGD nuotr. / Mažieji „Grindos“ šuneliai

Kelios dešimtys mažesnių ir didesnių šunelių šiuo metu laukia išsigelbėjimo, laukia stebuklo. Laukia žmogaus, kuris atvertų geležines narvo duris ir priimtų į savo namus.

Deja, remiantis ligšioline statistika, galima teigti, kad to stebuklo ir išsigelbėjimo sulauks tik kas dešimtas. Likę devyni iš dešimties po kelių dienų ar, geriausiu atveju, savaitės kitos sulauks tik mirtinos injekcijos.

Kalbant viešai yra įsigalėjęs terminas „bus užmigdyti“. Tai tik eufemizmas, kuriuo daugelis mėgina apraminti savo sąžinę ir jausmus. Iš tiesų šie keturkojai, gebantys nesavanaudiškai būti geriausiais mūsų draugais, bus paprasčiausiai numarinti. Jei dar šiurkščiau – nužudyti.

Daugelis jų buvo išduoti – šeimininkai jais atsikratė kaip nereikalingais panaudotais daiktais. Kiti paprasčiausiai pasiklydo ir neberado kelio namo, o šeimininkai jų arba neieškojo, arba nesugebėjo rasti.

Visi šie šuneliai šiuo metu laikomi Vilniaus savivaldybės bendrovės „Grinda“ gyvūnų globos namuose. Tačiau ši globa – terminuota. Pasibaigus neilgai trunkančiam karantinavimo laikotarpiui, jeigu neatsiranda žmonių, norinčių priglausti gyvūną, jis sunaikinamas, nes reikia atlaisvinti narvus naujiems įnamiams. Per metus iš 5000 į šią įstaigą patenkančių šunų ir kačių į naujus namus iškeliauja tik 500.

Jūs dar galite išgelbėti šiuos nelaimėlius, pasiryžę priimti juos į savo namus, jeigu suspėsite kreiptis į „Grindą“ nesibaigus jų karantinavimo terminui.

Peržiūrėti visų šunelių nuotraukas galite čia. Daugelis jų nebevadinami jokiais vardais, o žymimi tik registracijos numeriais. Tik apytikriai žinomas ir daugelio jų amžius. Tačiau visi jie už suteiktą naują galimybę gyventi atsidėkos ištikimybe ir meile.

„Grindos“ gyvūnų globos namai yra įsikūrę Vilniuje, L.Giros g. 131. Tel. 273 61 88. El. paštas gyvunai@grinda.lt.

Taip pat dėl šių šunelių galite kreiptis ir į jums padėti galinčią Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus atstovę Rūtą (tel. 8 686 57137).

Daugiau informacijos apie šiuos nelaimėlius taip pat galite rasti čia.

Taip pat galite susipažinti su katytėmis, kurios šiuo metu laikomos „Grindoje“ ir taip pat laukia naujų šeimininkų ir išgelbėjimo nuo mirties.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min