Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didelė ir nuostabi. Kas? Ronda (atnaujinta birželio 4 d., nuotraukos)

Ronda
„SOS gyvūnai“ / Ronda
Šaltinis: 15min
0
A A

Ronda gerai prižiūrėta, sterilizuota, paskiepyta, labai draugiška ir protinga kalytė – noriai bendrauja su žmonėmis, tik dar nelabai spėjo priprasti prie tokio gausaus šiuo metu ją supančio būrio „kolegų“. Spėjame, kad gyveno namuose nes yra labai tvarkinga.

Nuostabi rotveilerio veislės kalytė buvo atvesta į „Grindą“ numarinimui – taip buvę šeimininkai norėjo užbaigti jos dar nespėjusį įpusėti gyvenimą. Rondai maždaug 6 metai, o ji jau ne kartą patyrė išdavystę – žmogaus išdavystę.

Neseniai Ronda buvo padovanota, bet, kaip vėliau išaiškėjo, ne visai psichiškai stabiliam asmeniui, kuris 3 dienas laikė ją pririštą, be vandens, be maisto. Paskui Ronda buvo perleista kaimynams, kurie lyg ir buvo nusiteikę auginti šunį, bet, kai sužinojo, jog jai 6 metai, nusprendė ją grąžinti atgal į prieglaudą. Iš tikrųjų ji tikrai neatrodo kaip šešerių. Net veterinaras nebūtų pasakęs, kad jai tiek metų.

Apie Rondos problemas. Rondai storojoje žarnoje buvo aptiktas augliukas. Dėl jo ji tiesiog dažniau nei kiti šuneliai tūpčioja, lyg norėtų tuštintis. Šiaip daugiau jis jai netrukdo. Operacija būtų labai brangi ir pakankamai sudėtinga, todėl veterinaras nemano, kad ją būtina operuoti. Kai šeimininkai atidavinėjo ją į „Grindą“, kažką minėjo, kad ją dažnai į kiemą reikia vedžioti. Tiesiog jiems atrodydavo, kad ji vis nori tuštintis. Ko gero tai ir buvo priežastis.

Jei Jus sudomino Ronda, susisiekite su savanore Aukse Vilniuje tel. 8 600 76440.

Daugiau Rondos nuotraukų rasite čia.

www.sos-gyvunai.lt

Papildyta birželio 4 d. Ronda jau rado naujus namus ir iškeliavo į juos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min