Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Draugė ir vėl prarado namus

Kalytė Draugė
LGGD nuotr. / Kalytė Draugė (nuotrauka daryta per ankstesnį įkalinimą „Grindoje“)
Šaltinis: 15min
0
A A

Jauna kalytė vardu Draugė, mažo ūgio taksiukė vėl pasmerkta patirti benamės likimą. Jeigu atsiras žmogus, kuris panorės susidraugauti su Drauge visam gyvenimui, jai nusišypsos laimė. Jeigu ne – tada ji vėl atsidurs Vilniaus miesto gyvūnų karantinavimo įstaigoje, iš kurios antrą kartą jai gali ir nebūti lemta išeiti.

Draugė rugpjūčio mėnesį dėl šeimininkų kaltės buvo uždaryta į „Grindos“ narvą. Neatrodo, kad tokį vardą jai davę šeimininką ją tikrai laikė savo drauge. Jie kažkur išvykdami paliko Draugę pagloboti savo pažįstamiems, o vėliau jos paprasčiausiai neatsiėmė. Tada žmonės, kuriems per prievartą buvo įpirštas nereikalingas šunelis, atidavė jį šungaudžiams.

„Grindoje“ Draugė stengėsi atkreipti visų dėmesį į save: sprausdavosi kuo arčiau grotų, kai kas nors eidavo pro šalį, stodavosi ant užpakalinių kojyčių ir sekdavo žmogų žvilgsniu, tikėdamasi, kad kuris nors iš dvikojų ją pagaliau ištrauks iš narvo.

Laimė, ilgai laukti išgelbėjimo tą kartą jai neteko. Vos po poros dienų įkalinimo ją pastebėjo viena vilniečių šeima, atėjusi į „Grindą“ išsirinkti mažo šunelio.

Vis dėlto ta laimė buvo trumpalaikė. Naujieji šeimininkai nusprendė persikelti į kitą miestą ir pareiškė neturintys galimybės pasiimti Draugės kartu. Tad Draugei vėl ieškoma naujų namų ir šeimininkų.

Papildyta. Kalytė rado naujus namus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min