Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dzikas ilgai džiugins jus savo draugyste

Dzikas
LGGD nuotr. / Dzikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiltų, jaukių namų labai ieško buvęs Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“ kalinys Nr. 357, kurį ligoms ar net mirčiai priduodami į šią tarnybą pasmerkė jo buvę šeimininkai.

Dzikas – labai mažo ūgio, gražus, meilus, vidutinio amžiaus šunelis, kuris pažada susidraugauti su žmogumi, suteiksiančiu jam namus. Su neabejingų žmonių pagalba jis jau išėjo iš „Grindos“ į laisvę ir šiuo metu laikinai glaudžiasi globėjos namuose.

LGGD nuotr./Taip Dzikas atrodė „Grindoje“.
LGGD nuotr./Taip Dzikas atrodė „Grindoje“.

Dzikui kuo skubiau reikia namų, nes jis bijo globėjos didelio ūgio šunelio ir dėl šios baimės globėja priversta laikyti atskirai savo augintinius, kad nekiltų nereikalingų santykių aiškinimosi.

Dzikas sveikas, linksmas, mažas, gražus šunelis, kuris labai mėgsta glostymą ir žmogaus dėmesį. Dar ilgus metus jis džiugins jus savo draugyste, bus nuostabus jūsų pasivaikščiojimų draugas.

Šunelis išnešė sveiką kailiuką iš naikinimo mašinos, į kurią jį negailestingai, pasikeitus gyvenimo sąlygoms, įmetė buvę šeimininkai, ir dabar jis labai laukia tų, kurie jo niekada nebeišduos.

Globėjos tel. 8 618 65367, el. paštas: laura@vdnet.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min