Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Gražuolis Lapis ieško kambarioko

Lapis yra tikras namų akcentas – savo elegantiška eisena, pūsta uodega ir žalsvai geltonom akim paperka visus svečius, net ir prisiekusius šunų gerbėjus!
Lapis
Lapis / GGT „Pifas“ nuotr.

Tai tikriausiai pats mieliausias iš visų mūsų sutiktų katinų: be galo prieraišus ir mėgstantis bendrauti.

Jei globėja eina į virtuvę, eina ir jis. Jei sėdi dirbdama, jis atsigula ant kelių. Apie miegą vienoje lovoje galima nė nekalbėti – iš meilumo Lapis ir ant galvos užsiropščia, norėdamas prisiglausti.

Užtenka meiliai pažiūrėti į šį pūkuotuką, ir jis nukritęs ant nugaros įjungia savo varikliuką: „Glostyk mane“. Taip besielgiančius teko matyti tik šunis. Lapį gali imti ant rankų, glostyti, šukuoti, sodinti, guldyti – jis nepyksta, elgiasi kaip pliušinis.

Lapio charakteris atsiskleidžia po truputį. Jo pirmoji reakcija į viską yra: „Oi, kaip baisu, bėgu slėptis po lova!“ Tačiau smalsumas nugali baimę ir jis netrukus išlenda iš po lovos pažinti ir susipažinti. O katino smalsumas neaprėpiamas: dar tiek visko neatrasta.

Lapis itin mėgsta viską apžiūrinėti iš aukšto, ropštis ant spintų ir skanauti įvairių rūšių gėlių. Taip pat jis mėgsta viską, kas paslaptingai šnara, todėl suspaustas popieriaus kamuoliukas yra nepakeičiamas Lapio žaislas, dėl kurio galima net porą salto padaryti ore.

Lapis visuomet pasitiks grįžus namo, jam gali drąsiai pasakoti visus savo rūpesčius, jis visada išklausys ir meiliai prisiglaus, pamurks. O dažnai net prajuokins, bandydamas išsiaiškinti, kas yra vazos ar vonios dugne. Ak, Lapis yra tikrai puikus kambariokas.

Jei susidomėjote Lapiu ir norėtumėte tapti jo šeimininku, paskambinkite globėjams iš „Pifo“ telefonu 8 681 40309 arba parašykite el. laišką adresu gyvunai@pifas.org.

Papildyta: Lapis padovanotas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie 15min