Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvybės vagonėliuose šeimininkų laukia iš mirties nagų išplėšti gyvūnai (nuotraukos)

Bimas
LGGD nuotr. / Gyvybės vagonėlių gyventojas Bimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Greta Vilniaus savivaldybei priklausančios įmonės „Grinda“ vadinamųjų gyvūnų globos namų jau kelis mėnesius glaudžiasi Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliai. Keturiuose geltonuose statybiniuose vagonėliuose, prižiūrimi savanorių, naujų šeimininkų laukia iš mirties nagų išplėštų šunelių ir katinėlių būrelis.

Visuomenės nariai nežino, o daugeliu atveju ir nenori žinoti, kad vien tik sostinės valstybiniuose vadinamuosiuose gyvūnų globos namuose „Grindoje“ kasmet iš 5 tūkstančių išmestų į gatvę, po to sugautų, priduotų pačių šeimininkų ir kitaip ten patekusių jaunų, sveikų gyvūnų, 90 proc. yra sunaikinama, daugumai informacijos viešinimo būdu net nesuteikus antro šanso būti padovanotiems ar grąžintiems savo šeimininkams. Po labai trumpo karantinavimo laikotarpio, oficialiai trunkančio tik 14 dienų, kasmet „Grindoje“ numarinami keli tūkstančiai šunų ir kačių.

„LGGD Vilniaus skyrius nebenori taikstytis su esama silpnųjų mūsų draugų padėtimi. Iš pradžių subrandinome, o dabar žengiame pirmuosius žingsnius įgyvendindami nuostabią idėją: pateikdami alternatyvą ankstyvai jaunų, sveikų gyvūnų mirčiai – namelius vagonėlius, kuriuose jau įkurdinti ir savanorių prižiūrimi pirmieji gyventojai, buvę pasmerktieji, kurie valstybiniuose globos namuose išbuvę karantino laikotarpį, nebuvo padovanoti ir pagal galiojančius terminus pirmi stovėjo prie mirties slenksčio. Gyvybės vagonėlių gyventojams katinėliams ir šuneliams suteikiama antra galimybė į gyvenimą ir rami būsimų naujų šeimininkų paieškos galimybė“, – sako LGGD Vilniaus skyriaus atstovai.

Vos tik vienas gyvybės vagonėlių augintinis iškeliauja į naujus šiltus namus, atsilaisvinusią vietą tučtuojau užima kitas pasmerktasis iš „Grindos“. Čia jį kaip ir kitus prižiūrės, maitins, vedžios ir gydys savanoriai, kol ir jis kris į akį geros širdies žmogui, pasiryžusiam tapti jo naujuoju šeimininku. Tad paimdami šunelį ar katytę iš gyvybės vagonėlių, jūs atlaisvinate saugią vietą dar vienam „Grindos“ įnamiui.

Vagonėliai pastatyti Vilniaus mieste, L.Giros  g.  131,  UAB „Grinda“ Vilniaus gyvūnų globos namų teritorijoje. Norėdami priimti bet kurį gyvybės vagonėlių augintinį į savo namus, kreipkitės į Danutę (tel. 8 652 44093) arba Rūtą (tel. 8 686 57137).

Gyvybės vagonėlių šunelius galite pamatyti čia.

Gyvybės vagonėlių katinėlius galite pamatyti čia.

Jei neturite galimybės priimti į savo namus kurį nors gyvybės vagonėlių gyventoją, tačiau norėtumėte asmeniškai prisidėti prie šios gyvūnų gelbėjimo veiklos ir paaukoti šiek tiek lėšų, galite pervesti pinigų į žemiau nurodytą sąskaitą. Mokėjimo metu galite nurodyti konkrečią paskirtį, pavyzdžiui, „šunelių išlaikymui“ arba „katinėlių išlaikymui“. Taip jūs galite padėti išgelbėti ne vieną gyvybę.

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Įstaigos kodas 125535218
Sąskaitos nr. LT 04 7300 0100 0246 4463 (Swedbank)
Banko kodas BIC-HABALT22
Reg. adresas: Stanevičiaus 45–23,Vilnius LT-10208

Iki gegužės 1 d. jūs taip pat galite Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriui skirti 2 proc. savo pajamų mokesčio, kurie bus panaudoti katinėlių ir šunelių išlaikymui, jų maitinimui ir gydymui. Jums tai nieko nekainuos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min