Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į mirtį – su žaisliuku

Reksiukas
LGGD nuotr. / Reksiukas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žiauriam žingsniui pasiryžę žmonės įsivaizduoja, kad guminis gaidžiukas išsklaidys myriop pasmerkto šuniuko baimę.

Į Vilniaus savivaldybės įmonę „Grinda“, kurioje žmonės atsikrato nereikalingų ar nusibodusių augintinių, šią savaitę tarp kitų buvo atvežtas dar vienas jaunas šunelis. Tai vos keturių mėnesių Reksiukas, kuriuo atsikratė šeimininkai. Paėmė ir atvežė iš namų.

Mažylis nesupranta, už ką ir kodėl buvo atiduotas. Jam to niekas ir nepaaiškino. Paprasčiausiai įmetė į mašiną ir atvežę paliko. Nes sunku vedžioti? Toks buvo motyvas. Vargšas visas labai drebėjo, kai jį uždarė į narvą. Mažylis labai liūdi. Pažiūrėkite į jo akytes, ten viskas parašyta... argi jis gali žaisti? Tas kvailas žaislas – buvusių šeimininkų... turbūt jie mano, kad šunelis sėdi narve ir džiaugiasi?

Dabar jo likimas priklauso nuo to, ar atsiras žmogus, kuriam šis mažylis taps tikru draugu. Šiuo metu šis gražuoliukas yra „Grindoje“. Kaip ir visų čia patekusių mažylių, jo gyvenimo laikrodis tiksi. Jei neras naujų namų, sveikas ir guvus šunelis gali būti numarintas. Tikimės, kad atsiras žmogus, kuris parsives šį mažylį į namus, kuriuose jis tikrai galės žaisti. Šio šunelio registracijos numeris – 93.

„Grindos“ gyvūnų globos namai yra įsikūrę Vilniuje, L.Giros g. 131. Tel.: 273 61 88. Taip pat dėl šių šunelių galite kreiptis ir į jums padėti galinčią Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus atstovę Rūtą (tel.: 8 686 57137).

Papildyta sausio 29 d.: Šuniuką iš „Grindos“ ištraukė ir priglaudė laikini globėjai. Šunelis ieško naujų namų ir yra dovanojamas.

Papildyta vasario 6 d. Šunelis pagaliau sulaukė naujų namų ir jau turi naujus mylinčius šeimininkus.

Daugiau pagalbos laukiančių ir naujų namų ieškančių augintinių rasite čia.

Taip pat galite peržiūrėti kitų „Grindoje“ uždarytų šunelių ir katinėlių nuotraukas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min