Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškantiems mielo naminio augintinio – katinas Nafanė

Katinas Nafanė
„Lesės“ nuotr. / Katinas Nafanė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šis katinas prieš porą metų buvo priglaustas iš gyvūnų prieglaudos „Lesė“, iškeliavo gyventi į Jonavą. Šeimininkai labai džiaugėsi savo augintiniu, bet šiuo metu yra priversti ieškoti jam naujų namų, nes dėl sunkios padėties išvažiuoja dirbti į užsienį ir neturi galimybės paimti jo kartu su savimi. Reikalas labai skubus, o rasti namų šiam gražuoliui vis dar nepavyko.

Katino vardas Nafanė, jam 2 metai. Nafanė yra kastruotas, nagus galanda tik į šiaudinį kilimėlį prie durų, šeimininkai niekada neturėjo bėdų dėl jo nagučių. Mėgsta boksuotis, bet vėlgi – jokių nagų nenaudoja, nebent žaisdamas užsimiršta. Jis mieliau nesmarkiai įkanda, negu draskosi nagais.

Nafanė yra skiepytas, sveikas. Ėda specialų, kastruotiems katinams skirtą maistą, nes nuo prastesnio gali susidaryti akmenys šlapimo pūslėje. Taip pat gauna natūralaus, šviežio maisto. Labai mėgsta žaisti su vandeniu. Visada ateina pasitikti grįžtančių šeimininkų, užtenka nueiti iki pašto dėžutės – grįžus jis jau miauksi, trinasi ir sveikinasi, džiaugiasi, kad grįžai.

„Lesės“ nuotr./Katinas Nafanė
„Lesės“ nuotr./Katinas Nafanė

Kai orai atšąla, mėgsta miegoti po antklode kartu su šeimininkais. Labai patinka sėdėti balkone, o ypač ant saulytės miegoti. Labai mėgsta daryti masažą – gulintį lovoje ir apsiklojusį mielai „paminko“ letenomis. Laidų negraužia. Muses, vabalus ir viską, kas juda, sumedžioja, turi kelis mėgstamus žaislus, su kuriais dūksta. Užuolaidom nelipa, išdaigų stengiasi nekrėsti.

Šeimininkas išvažiuoja po kelių dienų, todėl naujų namų Nafanei reikia labai skubiai. Gal atsirastų kas nors, kas galėtų bent laikinai pagloboti šį mielą ir rūpesčių nekeliantį gyvūnėlį? Šeimininkai  palieka katinui kraiko, maisto, uždarą tualetą. Beliko rasti atsakingus ir gerus žmones, kurie galėtų jį priglausti.

Mes, VšĮ „Lesė“, patariame nebijoti imti suaugusį gyvūną. Labai didelis pranašumas yra tas, kad šeimininkai pateikia visą informaciją apie savo augintinį, žinote, koks yra gyvūno charakteris, sveikata, suaugęs gyvūnas yra ramesnis, nekelia rūpesčių, nebedūksta kaip mažiukai, todėl puikiai tinka vyresnio amžiaus žmogui.

Papildyta. Nafanė iškeliavo į naujus namus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min