Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgelbėta benamė kalytė ir jos šuniukai

Išgelbėtai kalytei ir jos šuniukams dabar reikės surasti naujus šiltus namus.
„Penkta koja“ nuotr. / Išgelbėtai kalytei ir jos šuniukams dabar reikės surasti naujus šiltus namus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į gyvūnų globos organizaciją VšĮ „Penkta koja“ pagalbos prašymas atkeliavo iš Vilniaus. Geraširdžiai žmonės neliko abejingi benamei kalytei, kuri 8 šuniukus atsivedė tiesiog lauke.

Pastarosios šaltos dienos ir dar šaltesnės naktys būtų pražudžiusios mažylius. Vienam iš vados išgyventi nepavyko. Mamą ir septynis šunelius parsivežėme į Kauną. Domeikavoje įsikūrusios veterinarijos klinikos gydytojas Juozas Radvilas džiaugiasi, kad mama su mažyliais jaučiasi gerai, o šuneliai yra sveiki. Dar viena šalta naktis galėjo būti jiems lemtinga. Taip mūsų globotinių sąrašas pasipildė naujais nariais, kuriems jau artimiausiu metu bus reikalingi nauji šeimininkai.

„Penktos kojos“ atstovė Agnė Volockytė sako, kad beglobių gyvūnų skaičių galima riboti visų pirma sustabdant jų populiacijos didėjimą. Dažnai mums skambina žmonės, kurie prašo pasiimti nepageidaujamus mažylius, kurių dažniausiai būna visas pulkas ir net ne vieną kartą į metus. Dažnai tokie jau net kelių mėnesių šuniukai atsiduria gatvėje ar jų bandoma žiauriai atsikratyti paliekant maišuose, konteineriuose ar pakelėse. Mes norime pasakyti žmonėms, kad galima pakeisti tokią situaciją sterilizuojant ar kastruojant savo augintinius. Tik šeimininkų geranoriškumas gali iš esmės keisti esamą situaciją.

Kai šie mažyliai taps savarankiški, visiems jiems reikės naujų namų, taip pat ir jų mama, maždaug ketverių metų kalytė, tikėsis rasti jai skirtus namus ir nejausti benamės vargų. Jeigu jūs norite greitu laiku tapti vieno iš šuniukų šeimininku ar galite pasiūlyti jiems laikiną prieglobstį, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@penktakoja.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min