Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išradingoji murkė Marmė ir jos pomėgiai

Marmė
GGT „Pifas“ nuotr. / Marmė
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Sveiki, tai aš, Marmė. Tik nepamanykite, kad esu kokia senyva katė. Oi, ne ne! Aš dar visai jaunutė – šiame pasauly išgyvenau tik dešimt mėnesių. O per tokį laiką jau spėjau įsigyti kelis pomėgius.

Svarbiausi jų: išdykauti (vienai, ar su visais aplinkiniais – nė kiek nesvarbu); kaitintis saulutėje, kurios, deja, kasdien vis mažėja ir mažėja; snausti, gulėdama ant nugaros; visomis keturiomis gaudyti saulės spindulėlius.

Jei tik turite panašių pomėgių, nepraleiskite progos su manimi susipažinti. O jeigu ne, tęskime toliau. Būčiau puiki augintinė šeimai, nes labai gerai elgiuosi su vaikais – jei jis dar visai mažutis, galiu pagulėti šalia ir nuraminti savo marmsėjimu. Jeigu mažylis kiek paaugęs, visai neprieštarausiu būti nešiojama pažastyje ar niurkoma. Taip pat mielai kartu dūksiu, kad abu nuvargtume ir vėliau drauge galėtume ramiai sau pūsti į akį.

Būsimieji šeimininkai, ne, dar nesilioviau Jūsų stebinusi. Turiu ir daugiau gerųjų savybių. Daugiau niekada nebeteks kovoti su įkyriais skraidančiais ir zyziančiais padarais – musėmis, – nes aš jas paprasčiausiai sumedžiosiu. O pasisotinusi jomis tesuvalgau nedaug maisto (kad išlaikyčiau gražią figūrą).

Ach, net letenėles įskaudo tiek daug Jums rašyti. Tikiuosi, greitai sulaukti Jūsų atsakymo,

Marmė.

P.S. Jeigu susidomėjote manimi, paskambinkite mano globėjams iš „Pifo“ telefonu 8 681 40309.

www.pifas.org

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min