Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunam Sibiro haskių mišrūnui skubiai reikalingi nauji šeimininkai (atnaujinta liepos 13 d.)

Dovanojamas šunelis
LGGD nuotr. / Dovanojamas šunelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Skubiai ieškomi pastovūs mylintys šeimininkai šiam tik 6 mėnesių amžiaus labai meiliam Sibiro haskių mišrūnui patinėliui.

LGGD nuotr./Dovanojamas šunelis
LGGD nuotr./Dovanojamas šunelis

Nuotraukose matyti, kad jis fotografuotas Vilniuje, „Grindos“ kieme. Taip, jis buvo atvestas būtent į „Grindą“, bet tokio sveiko, jauno ir nuostabaus šunelio „Grindos“ veterinarijos gydytojai pagailo. Ji kreipėsi į mus, prašydama skleisti žinią apie šį šunelį, o jį atvedusių žmonių paprašė, kad kurį laiką dar pasiliktų šunelį savo namuose ir palauktų – gal atsiras norinčių tapti jo naujaisiais šeimininkais. Dabartiniai jo šeimininkai sutiko su tokiu pasiūlymu, tačiau šunelis naujus namučius turi rasti labai skubiai – per vieną ar dvi savaites.

Baltukas yra paskiepytas kompleksiniu skiepu kovo mėnesį. Pas dabartinius šeimininkus jis pateko visai neseniai – jiems jį padovanojo giminės. Neatsakingai, nesuderinę su jais. Žmonės jau turi augintinį ir negali globoti dar vieno.

Pastebėkite šį grožį, išgelbėkite jį nuo pavojaus antrą kartą būti atvestam į „Grindą“. Jis toks jaunas, gražus, mylintis kol kas viską aplink save (ypač vaikus), labai nesinori, kad jis pajustų nereikalingo, mėtomo daikto likimą ir palaipsniui taptų piktas, liūdnas ir nusivylęs gyvenimu.

Papildyta liepos 13 d. Šunelis jau turi naujus šeimininkus. Istorijos pabaigą skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min