Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytė Bagi (nuotraukos)

Kalytė Bagi
„SOS gyvūnai“ nuotr. / Kalytė Bagi
Šaltinis: 15min
0
A A

Šis straipsnis apie 7 mėnesių gražuolę Bagi. Tai ypatingai gražaus blizgančio juodo kailiuko savininkė. Tai jauna kalytė, kurią gatvėje rado geri žmonės ir laikinai priglaudė. Šie žmonės negalėjo laikyti kalytės savo namuose, todėl ji atkeliavo į mūsų prieglaudą.

Buvo atsiradęs ir jos šeimininkas, tačiau jis mėgsta išgerti ir pamiršti savo augintinę. Todėl su juo buvo susitarta, kad Bagi lieka pas mus ir bus dovanojama į geras rankas.

Kadangi Bagi yra gyvenus namuose, tai puikiai žino kaip reikia juose elgtis. Ji niekuomet namuose neteršia ir nieko negraužia. Kalytė yra labai draugiška, žaisminga bei judri, visai neagresyvi. Šiuo metu Bagi iš prieglaudėlės išsikraustė pas savanorę, kuri laikinai ją prižiūrės bei globos savo namuose. Kalytė ir jai įrodė, kad gali gyventi gražiuose namuose, nes Bagi yra labai tvarkinga.

Jei esi žmogus, mėgstantis judresnį gyvenimo būdą, Bagi mielai palaikytų tau kompaniją.

Norintys priglausti Bagi, gali nuvykti į „SOS gyvūnai“ prieglaudą adresu Žalgirio 60 Vilniuje arba rašyti info@sos-gyvunai.lt (www.sos-gyvunai.lt).

Ilona – 8 603 33100
Goda – 8 683 69502

Jei norėtumėte apsilankyti ir susipažinti su jų globojamais gyvūnais ar prisidėti prie kasdieninės gyvūnų priežiūros, labai prašome prieš tai susitarti dėl tinkamo laiko.

Vien per praėjusius metus „SOS gyvūnai“ komanda išgelbėjo šimtus beglobių gyvūnų ir surado jiems šiltus namus. Jų istorijas rasite www.sos-gyvunai.lt gelbėjimo dienoraščiuose. Kviečiame ir Jus prisijungti prie neabejingųjų ir tapti mylinčio gyvūno mylinčiais šeimininkais.

Daugiau Bagi nuotraukų žiūrėkite čia.

Papildyta. Bagi buvo padovanota ir iškeliavo į naujus namus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min