TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytė Rubi turi didelę širdelę, kad jus pamiltų

Rubi
LGGD nuotr. / Rubi
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaukių namų ir rūpestingų šeimininkų ieško kalytė Rubi, buvusi „grindinukė“ Nr. 399. Likimas jos nelepino ir buvo negailestingas.

Vieną dieną Vilniaus UAB „Grinda“ benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos slenkstį peržengė  žmonės kartu su kalyte. Pasakė, kad ją rado klaidžiojančią gatvėmis, ir jiems pagailo kalytės, todėl jie atvežė ją į sanitarinę tarnybą. Taip Rubi atsidūrė „Grindoje“.

LGGD nuotr./Kalytė Rubi
LGGD nuotr./Kalytė Rubi

Kalytė stovėjo šalia „geradarių“ ir vizgino uodegą. Ji dar nesuprato, kad „gerieji“ žmonės ją atvežė mirti. Gali būti, kad iš tiesų tai buvo jos šeimininkai, kurie taip žiauriai atsikratė kalytės, pameluodami, kad ją rado. Tačiau šito mes niekada nesužinosime, nes Rubi nemoka kalbėti.

Taig dar visai jaunutei jai teko pabūti tokioje baisioje įstaigoje, kur klaidžioja mirtis. Neskiepyta kalytė galėjo susirgti ir neišgyventi... Ir ji sirgo, bet noras gyventi buvo stipresnis, todėl mergytė nepasidavė mirtiniems virusams. Kalytė labai norėjo vėl išeiti į lauką , padūkti, pažaisti, paišdykauti su naujais šeimininkais, tačiau žmonės kažkodėl į ją nekreipdavo dėmesio.

Tačiau Rubi pavergė benamius gyvūnus gelbėjančios globėjos Laimos širdį. Jau ne pirmą „grindinuką“ Laima priglaudžia pas save. Šita kalytė globėjai pasirodė ypatinga. „Grindos“ narve ji nelojo, o tiesiog iš džiaugsmo šokinėjo ir kišo savo letenas pro grotas. Po to atsistodavo ant dviejų kojyčių, kišdavo savo galvytę ir stengėsi palaižyti veidą. Tačiau labiausiai globėjai įstrigo jos akys. Tokios tyros, kupinos noro gyventi ir meilės. Savo žvilgsniu Rubi prašėsi, kad ją pasiimtų iš narvo ir išvežtų kuo toliau nuo šitos baisios vietos. Jos maldaujantis žvilgsnis neleido Laimai praeiti pro šalį. Taip ir atsidūrė Rubi Laimos globoje.

Rubi yra draugiška su kitais gyvūnais. Juos irgi gali išbučiuoti ir parodyti, kad jos didelėje širdelėje yra vietos visiems.Vardą jai irgi parinko neatsitiktinai. Rubi – nuo žodžio „rubinas“, kuris senovėje buvo laikomas   gyvenimo ir meiles akmeniu. O Rubi yra kupina gyvenimo džiaugsmo ir meilės. Dar buvo tikėta, kad žmogus, turėdamas rubiną, bus apsaugotas nuo nelaimių. Todėl globėja ir visi Lietuvos gyvūnų globos draugijos savanoriai norime tikėti, kad tas vardas apsaugos kalytę nuo išdavystes, ligų ir kitų nelaimių.

Kalytė yra labai miela, draugiška, žaisminga, išdykusi, nes jai dar tik metukai. Ji nori dūkti, bėgioti, žaisti ir džiaugtis gyvenimu. Jos dar visai jauna širdutė atrodo tokia didelė, nes ji myli visus: ir „Grindos“ darbuotojus, ir globėjus, ir būsimus šeimininkus, nors jų dar nesurado. Jos širdutė džiaugiasi kiekviena akimirka, kai šalia yra žmogus. Gali išbučiuoti visus, kas su ja pradeda bendrauti. Jos gera energija pakelia nuotaiką. Jos išdaigos priverčia šypsotis.

Rubi labai liūdi, kai jai tenka likti vienai, iš baimės pradeda verkti. Jai baisu būti vienai tik todėl, kad bijo būti išduota. Ji kiekvieną minutę nori šalia savęs matyti žmogų, jausti jo artumą.

Rubi yra draugiška su kitais gyvūnais. Juos irgi gali išbučiuoti ir parodyti, kad jos didelėje širdelėje yra vietos visiems.

Rubi bus dovanojama atsakingiems žmonėms, kurie nepyks dėl jos šuniškų išdaigų, dėl to, kad ji yra jaunutė, ir skirs jai daug dėmesio ir laiko. Svarbiausia, kad būsimi šeimininkai jos nebeišduotų, o atvirkščiai – mylėtų, rūpintųsi, džiaugtųsi su ją kiekvieną akimirką. O už tai Rubi jus išbučiuos ir amžinai mylės savo didele širdele.

Kalytė Rubi jau yra sterilizuota. Jeigu susidomėjote Rubi, galite skambinti telefonu 8 620 74054.

LGGD nuotr./Kalytė Rubi
LGGD nuotr./Kalytė Rubi
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min