Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytei Bonai reikia naujo šeimininko

Bona
LGGD nuotr. / Bona
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujų namų ir naujo šeimininko Vilniuje ieško dvejų metų kalytė Bona.

Tai – dar viena eilinė istorija, kai šeimininkė išlėkė į užsienį, o savo augintinį paliko Lietuvoje. Kalytė Bona buvo atiduota mamai, tačiau ši neturi galimybės jos prižiūrėti, nes dirba gide, tad jos darbo grafikas nesuderinamas su augintinių laikymu namuose.

Tiesa, prieš išvykdama iš gimtinės buvusioji šeimininkė mėgino šunytę siūlyti savo giminėms, draugams, ieškojo pagalbos veterinarijos klinikoje, tačiau jos darbuotojai sugebėjo pasiūlyti tik tiek – užmigdyti jauną ir sveiką gyvūną. Tad viskas ir baigėsi taip, kaip minėta, – kalytė atsidūrė pas išvykusiosios motiną.

LGGD nuotr./Bona
LGGD nuotr./Bona

Nežinodama, ką daryti, buvusios šeimininkės motina nusprendė nuvesti kalytę į Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą „Grinda“, tačiau pakeliui sutiko Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėlių savanorius.

Savanoriai įkalbėjo moterį neatiduoti Bonos į „Grindos“ narvą ir pažadėjo pagelbėti rasti naujus šeimininkus kalytei, kol ši jų lauks ne šungaudžių tarnybos narve, o namuose.

Bona yra skiepyta, moka keletą komandų, yra išauklėta ir labai draugiška. Jeigu norite tapti jos naujuoju šeimininku arba galite tapti laikinuoju jos globėju, kol atsiras šeimininku norintis tapti žmogus, paskambinkite Albinai telefonu 8 652 63185.

Jeigu gyvenate ne Vilniuje, o kitame mieste, dėl Bonos atvežimo galite tartis paskambinę telefonu 8 676 71317.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min