Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytei Trakuose reikia pagalbos

Beglobė kalytė Trakuose
LGGD nuotr. / Beglobė kalytė Trakuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Pradedant rašyti kiekvieną pagalbos prašymo naujieną vėl ir vėl galvoje sukasi mintys – na kaip padėti kiekvienam iš tokios daugybės į nelaimę papuolusių, pasiklydusių, badaujančių keturkojų.

Atrodo, kiekvienas Lietuvos miestas apdovanotas tuo, kad juose gyvena nemažai jautrių, nuoširdžių žmonių, kurių rankos bedalį pakelia, sušildo, pamaitina, bet vis dėlto tų rankų labai neužtenka. Deja, nusvirusių, abejingų rankų yra daugiau.

LGGD nuotr./Beglobė kalytė Trakuose
LGGD nuotr./Beglobė kalytė Trakuose

Prašau ir vėl pagalbos vidutinio ūgio, labai meiliai, gerai kalytei, kuri pasimetusi bėgioja Trakų mieste jau mėnesį laiko. Ji noriai eina prie kiekvieno žmogaus, žiūri jam į akis ir klausia – o gal tai tu, tu mano išgelbėtojas.

Kažkas pasakojo, kad tik atsiradusi Trakų gatvėse iš kažkur ji buvo su labai baisiu, nuplyšusiu antkakliuku, po to žmonės jai tą draiskalą nukirpo. Liūdna ir sunku neabejingiems žmonėms žiūrėti į vargstantį, badaujantį gyvūnėlį, bet tie, kurie su užuojauta žiūri į ją, patys negali jai suteikti saugių namų, nes turi savo augintinių.

Labai prašau, priglauskite šią nuostabią, labai jauną, dar net metų neturinčią šunytę, baisu, kad kas jos nenuskriaustų, o ir pastoti ji gali bet kada, tada bus dar daugiau bėdų. Galite pasiūlyti ir laikiną globą, tai būtų tiesiog nuostabu. Atsiliepkite, padėkite šunytei, kol neatsitiko nelaimė.

Skambinkite p. Tatjanai tel. 8 682 68358 arba Rasai tel. 8 606 50618.

Labai ačiū už jautrumą.

LGGD nuotr./Beglobė kalytė Trakuose
LGGD nuotr./Beglobė kalytė Trakuose

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min