Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katės su kačiuku atsikratė – išmesdama į konteinerį

Aiva
LGGD nuotr. / Aiva
Šaltinis: 15min
0
A A

Viena vilnietė sugalvojo, kad reikia atsikratyti savo katės ir kačiuko. Kaip čia padarius? Sugalvojo nešti į gyvūnų globos namus „Grinda“. Tik bėda – ten jai pasakė, kad neskiepytos katės nepriims.

Elementaru ir suprantama – jei turi savo gyvūną, privalai ne tik numesti ėsti, bet ir gyvūno sveikata pasirūpinti, jei neskiepytas – paskiepyti, jei susirgo – gydyti. Tai normalu normaliam žmogui. Bet šitai vilnietei tai pasirodė nesuvokiama. Kaip čia taip? Paskiepyti? Katę? Kokia čia nesąmonė? Nes ji iš tų, kurie gyvena tokiu principu: katė susirgo – išsilaižys, katė atsivedė kačiukų – juos reikia nuskandinti. O ji gi nenuskandino... ji atnešė, kad ne jos, o kitų, t. y. svetimos, rankos kačiuką nužudytų. Na ir katę, aišku, dar pridėjo.

LGGD nuotr./Aiva
LGGD nuotr./Aiva

Vienu ėjimu moteriškė norėjo viską sutvarkyti. Katė bjaurybė – ji gi kačiukus atsivedė. Mūsų tautietei žodis „sterilizacija“ iš viso nesuvokiamas. Gal čia kokios šalies pavadinimas? Na, bet katės su kačiuku „Grinda“ iš jos nepaėmė – tai ką daryti? Negi nešiesi atgal šitiek kelio suplūkus, šitaip tempus gyvą naštą?

Apsisuko moteris ant kulno ir prie išėjimo švystelėjo katę su kačiuku į konteinerį, stovintį greta „gyvybės vagonėlių“. Išmetė kaip šiukšles į konteinerį – ir rovė iš vietos kaip sprinterė. „Gyvybės vagonėlių“ savanorė spėjo tik pavymui sušukti apie Dievo bausmę. Kažin kaip greitai moteriškė turės bėgti, kad ta bausmė jos nepasiektų?

Katytę-mamytę su katinuku savanorė ištraukė iš konteinerio. Jos vaikutis jau padovanotas. Katytę pavadinome Aiva. Ji nepaprastai miela, jaunutė, pilkai rusvai raina. Dabar Aiva labai laukia žmogaus, kuris žino, kas yra augintinis ir kad juo reikia teisingai, kaip savo šeimos nariu, rūpintis. Aiva jau sterilizuota, todėl ieškome jai atsakingų šeimininkų. Dėl Aivos kreiptis tel. 8 652 44093.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min