Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinėlis Širdukas su didele širdele

Širdukas
GGT „Pifas“ nuotr. / Širdukas
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Labas! Šį kartą Jums rašo dar vienas katinas – mane vadina Širduku. Matyt, šio vardo nusipelniau dėl labai mylinčios savo širdutės.

Skaudu pripažinti, kad net ir mano didis vardas nepadeda man – mane, kaip ir visą būrį likimo draugų, paliko vieną. Trumpą prieglobstį radau pas laikinus globėjus, bet... kiek šiam pasaulyje yra tokių, kurie jo nerado? Man pačiam sunku suvokti tokią realybę, todėl esu labai laimingas, kad kažkas suteikia galimybę gyventi ir jaustis mylimam.

Kaip matote, esu didelis Siamo veislės mišrūnas. Mano ypatybė – mėlynos akys. Gražu, tiesa? Žiūri į jas ir galvoji, kad pamažu brendi gilyn į jūrą. Savo akytėmis aš labai didžiuojuosi ir saugau nuo piktadarių. Atrodo, tai viskas, kas man liko iš praeities.

Esu be galo mielas, draugiškas gyvūnas – likimo smūgiai mane išmokė gyventi ir džiaugtis, bet nepavirsti tuo, kuris nemėgsta žmonių.

Šiuo metu labiausiai svajoju turėti savus namus – noriu nedaug, tiesa? Pažadu, kad tikrai būsiu geras kolega, draugas ar tiesiog mažas gyvūnėlis, paįvairinantis dieną.

Dovanoju Jums savo meilę ir atsidavimą,

Mėlynakis Širdukas

Tel.: 8 681 40309, el. paštas: gyvunai@pifas.org.

www.pifas.org

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min