Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Myda laukia naujųjų šeimininkų

Katytė Myda
GGT „Pifas“ nuotr. / Katytė Myda.
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Sveiki, mielieji. Pagaliau sulaukėm gegužės – vieno gražiausių mėnesių, kai viskas švyti pavasarine žaluma ir kvepia baltais vaismedžių žiedais. O kad šis metų laikas būtų tobulas, nusprendžiau, jog mums reikėtų susipažinti.

Aš esu katytė Myda. Mano gyvenimo istorija, deja, ne iš linksmųjų. Gyvenau sau laiminga namuose su šeimininkais, kol jie vieną dieną atsivežė kažkokį mažą ryšulėlį (kaip vėliau paaiškėjo, savo dukrelę), o ji buvo alergiška man... Todėl man teko išsikraustyti ir šiuo metu laikinai apsistojau pas „Pifo“ savanorius.

GGT „Pifas“ nuotr./Katytė Myda
GGT „Pifas“ nuotr./Katytė Myda

Man buvo labai sunku palikti mylimus namus ir ilgai jaučiausi prislėgta, tačiau dabar supratau, kad reikia gyventi ne prisimenant senuosius šeimininkus, o laukiat naujųjų.

Aš jau suaugusi ir gyvenusi šeimoje, taigi esu labai tvarkinga, meili ir geranoriška katė. Niekuomet neatsisakau padėti pasikloti lovos ar stebėti globėjus, verdančius sriubą, o dar geriau – kepančius kepsnį. Aš neatsisakau retkarčiais išeiti į kiemą ir pasigrožėti atbundančia gamta, po to labai mielai nusnūstu globėjai ant kelių ir pamurksiu apie savo dienos darbus.

Ak, kad Jūs žinotumėte, kiek daug katės nuveikia, žmonėms nematant... Norite išgirsti, ką būtent? Tuomet užpildykite prašymą įsigyti gyvūną, ir aš, atkeliavusi pas Jus, būtinai papasakosiu! Laukiu visų laiškų.

Nuoširdžiai Jūsų,
katytė Myda

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min