Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Žiuljena (atnaujinta vasario 25 d., nuotraukos)

Žiuljena
„SOS gyvūnai“ nuotr. / Žiuljena
Šaltinis: 15min
0
A A

Pūkuota raina gražuolė su baltos spalvos apykakle ir kojelėmis pas „SOS gyvūnai“ vadovę Iloną papuolė praėjusių metų lapkričio 18 d. Vilniaus gyventoja, pasigailėjusi lauke klajojančios ir po balkonais miegančios katytės, paskambino Ilonai ir paprašė ją priglausti.

Geroji Ilona negalėjo palikti rainosios pūkuotukės bastytis lauke ir laikinai priglaudė pas save. Tuo metu vadovei teko vykti į Kauną, todėl ji su savimi pasiėmė ir Žiuljeną. Su naująja drauge jos prisiglaudė pas Kauno savanorę, kur gyveno kartu apie pora mėnesių.

Tačiau Žiuljenai reikalingi nuolatiniai jaukūs namai ir šeimininkai. Todėl sugrįžusi į Vilnių rainoji Žiuljena laukia žmogaus, kuris galėtų ją priglausti ir rūpintis. Šiuo metu ji glaudžiasi „Oze“ kartu su kitomis savo likimo draugėmis. Žiuljena dar nesterilizuota, tačiau paskiepyta. Jai apie vieni metukai. Katytė yra miela, puikiai sutaria ne tik su kitais gyvūnėliais, bet ir labai noriai bendrauja su žmonėmis.

Norintys priglausti katytę Žiuljeną, gali nuvykti į „SOS gyvūnai“ katinukų namelį prekybos centre „Ozas“, Vilnius (www.sos-gyvunai.lt).

Ilona – 8 603 33100
Goda – 8 683 69502

Vien per praėjusius metus „SOS gyvūnai“ komanda išgelbėjo šimtus beglobių gyvūnų ir surado jiems šiltus namus. Jų istorijas rasite www.sos-gyvunai.lt gelbėjimo dienoraščiuose. Kviečiame ir Jus prisijungti prie neabejingųjų ir tapti mylinčio gyvūno mylinčiais šeimininkais.

Žiuljenos nuotraukų galeriją peržiūrėkite čia.

Dar daugiau Žiuljenos ir kitų kačiukų pievelės gyventojų nuotraukų rasite čia.

Apie kačiukų pievelę plačiau skaitykite čia.

Papildyta vasario 25 d. Katytė Žiuljena buvo padovanota ir nuo šiol turi savo nuolatinį šeimininką ir namus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min