Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytės Blankos laiškas

Katytė Blanka
GGT „Pifas“ nuotr. / Katytė Blanka
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

Sveiki, mielieji mano draugai! Leiskite prisistatyti: aš – Blanka, 3 mėnesių katytė iš pajūrio.

Gimiau viename iš daugelio Klaipėdos daugiabučių namų rūsių. Vieną dieną, kai mamytė nusprendė, kad mes su broliuku jau pakankamai dideli ir galime susipažinti su aplinkiniu pasauliu, išsivedė mus į kiemą. Bešniukštinėjančią kieme mane pamatė mamytę maitinanti moteris ir sunerimo, nes aš buvau mažesnė, silpnesnė nei broliukas ir dar be vienos akytės. Geroji moteris negalėjo palikti manęs likimo valiai ir kreipėsi į „Pifą“ prašydama pagalbos. Štai taip aš patekau į Palangą – pas dabartinę savo globėją.

GGT „Pifas“ nuotr./Katytė Blanka
GGT „Pifas“ nuotr./Katytė Blanka

Norėčiau paminėti, kad nesu bailiukė, kelionę mašina, jeigu būnu ant rankų, o ne uždaryta narvelyje, ištveriu be jokių kaprizų. Taip pat esu be galo draugiška, susidraugauju su visais, kurie mane užkalbina. Globėjos katytė Tigra yra gera mano draugė ir auklėtoja, ji pirma pamokė mane elgesio namuose taisyklių, tad jau esu išauklėta mergytė. Taip pat susidraugavau ir su globėjos šuniuku, nors Tigra ir žiūri į jį paniekinamai, man jis atrodo visai juokingas, mėgstu jį užpulti miegantį, tada jis juokingai bando nuo manęs pabėgti, bet juk nuo manęs taip paprastai nepaspruksi! Su žmonėmis irgi mėgstu žaisti, kelis kartus per dieną „nužudau“ globėjos ranką, bet ji vis atgyja... Na, su manimi tikrai niekada nebūna liūdna!

Tiesa, aš turiu tik vieną akytę, veterinaras sakė, kad arba aš gimiau be jos, arba, kai buvau dar visai mažutė, akytė buvo traumuota, greičiausiai mamytė užmynė. Kadangi aš nesu mačiusi šio pasaulio abiem akytėm, man tos prarastosios visai netrūksta, priešus sugebu medžioti ir su viena akyte! Veterinaras susiuvo mano „blogąją“ akytę, todėl dabar atrodau visai gražiai ir globėjai net nepastebi, kad aš kitokia nei kiti katinukai. O kai kailiukas ataugs, būsiu pati gražiausia ir šauniausia iš visų! Pažadu!

GGT „Pifas“ nuotr./Katytė Blanka
GGT „Pifas“ nuotr./Katytė Blanka

Beje, labiausiai aš didžiuojuosi savo kailiuku: nesu juoda kaip angliukas, nors patekusi pas globėją buvau tokia, tik praskleidus kailiuką buvo matyti balti plaukeliai. Bet kuo toliau, tuo labiau aš „žilstu“ (globėjai juokiasi, kad užaugusi būsiu visai balta katytė) ir tai man suteikia dar daugiau individualumo, juk tikrai nėra daug tokių išskirtinių katyčių, todėl ir šeimininkų ieškau išskirtinių!

Mano būsimasis brangusis ir nepakeičiamasis šeimininke, tikiuosi jau visai greitai mes susitiksime, labiau už viską trokštu Tave pamatyti ir pamilti visa savo katiniška širdele. Pridėjusi letenytę prie širdutės pažadu būti pati meiliausia, švelniausia, linksmiausia, žaviausia, pasiučiausia, nuostabiausia ir visokia -iausia, kokios tik norėsi. Tikiuosi ir Tu manęs nenuvilsi, taip pat būsi pats -iausias! Apie tai, snausdama pokaičio, aš ir murkiu globėjai į ausį, o numigusi aktyviai sportuoju ir valgau, kad neprarasčiau formos.

Su meile ir atsidavimu, Jūsų Blanka

P.S. Girdėjau, kad į „Pifą“ pateko dar viena vienaakė katytė Lima, bet jos istorija skaudesnė nei mano, tad norėčiau palinkėti jai kuo greičiau pasveikti ir padrąsinti, kad akytės praradimas nėra didelė bėda, svarbiausia, kad kažkas Tave mylėtų tokią, kokia esi, o visa kita išgyvenama lengvai.

Daugiau informacijos apie Blanką rasite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min