Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelionė iš Šiaulių aviganiui išgelbėtų gyvybę (atnaujinta liepos 20 d.)

Grantas
LGGD nuotr. / Grantas
Šaltinis: 15min
0
A A

Beglobiais ir naujų namų ieškančiais gyvūnais besirūpinančios organizacijos atstovai sunerimę dėl žavaus ir draugiško vokiečių aviganio Granto likimo. Iš pradžių jam reikėjo rasti naujus šeimininkus, kadangi ankstesniajam šuo tapo nebereikalingas ir keturkojui grėsė nuodų injekcija. Naujus namus Grantui pavyko rasti Alytuje, tačiau liko viena problema – trūksta žmogaus, kuris padėtų juos Grantui pasiekti.

Granto istorija viešumą pasiekė tada, kai dabartinis jo laikytojas interneto svetainėje gyvunugloba.lt paskelbė dovanojąs šį šunį. „Dovanojamas gražus 5 metų vokiečių aviganis. Nebeturiu galimybės laikyti. Teks užmigdyti, jei nesurasiu naujų šeimininkų. Šuo yra pripratintas būti namuose, bet jau 2 mėn. laikome lauke“, – tokia lakoniška informacija sujaudino daugelį.

Vėliau paaiškėjo, kad tikrasis Granto šeimininkas šunį paliko ir išvyko į Airiją. Dabartiniam jo laikytojui Grantas greitai tapo nebereikalingas, ir taip atsirado grėsmingas skelbimas su grasinimu pasiųsti keturkojį į šuniškas dausas, jeigu juo niekas nesusidomės.

Naujų šeimininkų paieškomis intensyviai užsiėmė Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus atstovai. Ir neilgai trukus nauji namai draugiškam ir guviam aviganiui buvo rasti Alytuje. Dabar trūksta tik pagalbininko, kuris padėtų Grantui juos pasiekti.

Labai reikia žmogaus, važiuojančio maršrutu Šiauliai-Alytus, kuris priimtų Grantą kaip pakeleivį. Tiktų ir trumpesnė kelionė iš Šiaulių į Kauną, kur Grantas galėtų trumpam apsistoti tarpiniame punkte, o Alytų pasiektų šiek tiek vėliau kokiu nors kitu automobiliu.

Už tokią paslaugą, kuri padovanotų Grantui bilietą į tolimesnį gyvenimą, dėkingumą jaustų ne tik pats keturkojis, bet ir daugybė gyvūnų globos entuziastų, sekančių jo likimą iš įvairių Lietuvos kampelių.

Papildyta liepos 20 d. Grantas sėkmingai iškeliavo į naujus namus.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min