Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keturios dienos – keturiems pasmerktiesiems

Reg. Nr. 695
LGGD nuotr. / Reg. Nr. 695
Šaltinis: 15min
0
A A

Tamsus nebūties šešėlis pakibo virš keturių šiuo metu Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigoje „Grinda“ esančių jaunų (iki 3 m.), sveikų šunelių galvų, vien todėl, kad jų niekas nepastebėjo, neišgelbėjo nuo baisaus likimo, niekas nepanoro jiems suteikti saugių namų ir meilės per ilgus du mėnesius, kuriuos jie praleido kalėjimo kamerose.

Visi jie į „Grindą“ pateko dar vasarą su viltimi išeiti iš nelaisvės savo kojomis. Tai padaryti jie dar gali, bet liko tik keturios dienos, per kurias jie turi susirasti sau mylinčius šeimininkus ar nors laikinus globėjus, bet tai padaryti sėdint už grotų jiems nepavyks be mūsų visų pagalbos. Pasmerktieji „Grindos“ senbuviai labai nori įrodyti žmogui, kad jie meilūs, geri, paklusnūs ir gali tarnauti išgelbėtojui dar ilgus metus, iki paskutinio natūralaus savo gyvenimo atodūsio.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 637
LGGD nuotr./Reg. Nr. 637

Padėkime šiam ketvertui išvengti daugelio savo brolių ir sesių žiauraus likimo, kurie, meilūs, geri, laukiantys, taip iš iškeliavo anapilin, nesužinoję, kuo jie nusikalto, negalėjo suprasti, kad turi išeiti tik todėl, kad yra niekam nereikalingi. Bet tai tikra neteisybė.

Gal jūsų persiųsta nuoroda padės rasti būtent tą žmogų, kuris atvers savo namų duris kuriam nors iš šių nelaimėlių.Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius iš savo darbo patirties gali pateikti ne vieną pavyzdį, kai gyvūnai, leidę ilgas dienas „Grindos“ kamerose, naujus nuostabius savo žmones ir jaukius namus netrukus rasdavo po to, kai išeidavo į laisvę padedami neabejingų žmonių – laikinųjų globėjų. Tik tiek tereikėdavo, kad keturkojus kas nors pastebėtų ir pamiltų.

Šie pasmerkti keturi šuneliai skiriasi nuo tų, anksčiau sunaikintų, tuo, kad žmogui į rankas duotas tas šiaudo galas, už kurio užsikabinus, juos visus galime ištraukti gyvenimui, už kurio užsikabinus galima įrodyti, kad gyvenimas yra stipresnis už mirtį. Tik mums visiems reikia suspėti pačiupti tą šiaudo galą.

Būkite geri, apsvarstykite galimybę suteikti kuriam nors iš šių dar gyvų ir nežinančių apie gresiančią tragediją šunelių namus. Jie gali laukti dar keturias dienas, penktosios rytas (2010 m. rugsėjo 27-oji) jiems bus paskutinis. Persiųskite šio straipsnelio nuorodą visiems savo pažįstamiems, kurie nėra abejingi gyvūnų kančioms, platinkite apie tai informaciją „Facebook“ ir kituose socialiniuose tinkluose. Nelikite nuošalyje. Gal jūsų persiųsta nuoroda padės rasti būtent tą žmogų, kuris atvers savo namų duris kuriam nors iš šių nelaimėlių.

Ačiū už jūsų gerumą. Jei galite patys padėti šiems šuneliams, skambinkite telefonu 8 606 50618 Rasai arba tiesiogiai į „Grindą“ telefonu (8 5) 273 6188.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 657
LGGD nuotr./Reg. Nr. 657

LGGD nuotr./Reg. Nr. 685
LGGD nuotr./Reg. Nr. 685
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min