TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kudliukas išgelbėtas, bet vis dar neturi savo šeimininko

Kudliukas ieško namų.
LGGD nuotr. / Kudliukas ieško namų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Namų ieškoma išgelbėtam mirtininkui – labai meiliam ir draugiškam jaunam šuneliui, laikinų globėjų vadinamam Kudliuku, kuris visą gyvenimą bus dėkingas jį priglausiantiems žmonėms, tapsiantiems nuolatiniais šeimininkais.

LGGD nuotr./Dovanojamas aunelis
LGGD nuotr./Dovanojamas šunelis

Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje UAB „Grinda“ gyvūnų netrūksta. Kiekvienas gyvūnėlis yra ypatingas, visi jie yra labai geri, draugiški ir gražūs. Vienas iš jų – buvęs „Grindos“ kalinys Nr. 215, apie kurį šis straipsniukas.

Kai sugautas pateko į „Grindą“, šunelis susirgo ir nebuvo iškart nufotografuotas. Jis šiaip taip pasveiko, bet buvo nufotografuotas ir informacija apie jį paviešinta tik tada, kai jo dienos jau buvo suskaičiuotos, nes šunelis jau buvo kalėjęs ilgiau nei valdininkų nustatytas vadinamasis dviejų savaičių karantino laikotarpis. Tačiau šuneliui pasisekė, gerų žmonių dėka jis buvo pastebėtas ir ištrauktas iš „Grindos“. Dabar jis turi laikiną globėją, kuri apie jį rašo:

„Ieškome naujų šeimininkų paimtam iš „Grindos“ šuneliui. Patinėlis apie 3–4 metų amžiaus, vidutinio ūgio. Vargšeliui jau buvo suskaičiuotos dienos iki užmigdymo. Buvo visas susivėlęs, smirdintis, bet sveikas. Šiek tiek išsigandęs, bet meilus ir draugiškas. Jo tamsios akutės seka kiekvieną judesį ir labai stengiasi patikti žmogui, kad tik vėl jo neišsižadėtų.

LGGD nuotr./Dovanojamas aunelis
LGGD nuotr./Dovanojamas šunelis

Jis būtų nuostabus, atsidavęs draugas žmonėms, kurie jam suteiktų pastovią pastogę ir maisto dubenėlį. Paskiepytas nuo pasiutligės, bet radę jam atsakingus šeimininkus, paskiepysime nuo visų ligų. Dabar jau du kartus išmaudytas, gavęs vaistų nuo parazitų, iškarpyti jo susivėlę plaukučiai.

Kieme labai judrus, bet tikrai paklusnus, tvarkingai vaikšto su pavadėliu. Šuniuką galima laikyti ir kambaryje, nes jis yra labai ramaus būdo, neloja, o taip pat lauke, nes turi labai šiltą ir tankų puošnų kailį.“

Papildyta. Kudliukas jau rado naujus namus.

LGGD nuotr./O taip Kudliukas atrodė Grindos kameroje.
LGGD nuotr./O taip Kudliukas atrodė „Grindos“ kameroje.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min