Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kudlius: per plauką išvengęs mirties, žavus ir vienišas (atnaujinta kovo 25 d.)

Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su neeiliniu LGGD gyvybės vagonėlių globotiniu Kudliumi.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 67
LGGD nuotr./Kudlius – „Grindos“ kalinys Nr. 67

Sausio viduryje Kudlius pakliuvo į „Grindą“. Purvinas, suvargęs, susivėlusiu kailiu, bet meilus ir draugiškas. Apie pusantro mėnesio išbuvęs „Grindos“ narve,  Kudlius, matyt, prarado viltį ir norą gyventi – jis tik tupėjo kamputyje susitraukęs ir urzgė, jei kas pašnekindavo. O tokiems, kurie tūno kampe, nevizgina uodegos ar nebenori ėsti, ir dar urzgia, „Grindoje“ nuosprendis vienas – mirtina injekcija.

Kudlius buvo išgelbėtas, kai iki mirties jam buvo likusios suskaičiuotos valandos. Vedamas iš narvo, jis priešinosi ir urzgė, matyt, manė, kad jau savo kojelėm eina paskutinį kartą, ten, iš kur nebegrįžtama, manė, kad veda sunaikinti.

LGGD nuotr./Kudlius
LGGD nuotr./Kudlius prie būdos

Kudliaus nebuvo kur dėti, tad pasiryžę jį išgelbėti žmonės suaukojo pinigų ir nupirko jam būdą. Ir Kudlius pradėjo grįžti į gyvenimą. Kitą dieną jis leidosi uždėti pavadėlį pasivaikščiojimui, žaidė. Pats pasiūlė pamėtyti jam pagalį. Jis nebeurzgė. Nebent jei kas norėdamas paglostyti užgaudavo jo susivėlusius „kaltūnus“, Kudliui skaudėdavo ir jis šiepdavo dantukus iš skausmo. Kelias dieneles pagyvenęs prie būdos, buvo perkeltas į vagonėlį.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kudlius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kudlius į Mino koncertą atėjo pasipuošęs.

Prieš Mino koncertą „Akropolyje“, skirtą beglobiams gyvūnams paremti, Kudlius pasipuošė – jis buvo nuvestas į kirpyklą ir pagaliau atsikratė susivėlusių „dredų“. Išdidus ir neatpažįstamai pasikeitęs, jis sulaukė daugybės komplimentų, juo žavėjosi ir susirinkusieji į koncertą, ir „Akropolio“ pirkėjai, ėję pro šalį, restorano virėjos, trumpam atbėgusios pasigrožėti Kudliumi... Tačiau tas tikrasis žmogus, kurio Kudlius taip laukė, neatėjo... Kudlius vis dar tebelaukia. Mylinčio, švelnaus, gero šeimininko, kuriam jis bus pats gražiausias ir geriausias.

Kudliui 2 metai. Jis skiepytas. Paloja ant kitų šunų, bet draugiškas su žmonėmis. Jei manote esąs vertas Kudliaus draugijos ir draugystės, paskambinkite jo atstovei Rūtai telefonu 8 686 57137. :) Arba aplankykite jį gyvybės vagonėliuose (L.Giros g. 131, Vilnius).

Papildyta kovo 25 d. Kudlius po ilgo laukimo sulaukė naujojo šeimininko. Nuo šiol jis bus kaunietis. Trečiadienį šeimininkas jį išsivežė į naujuosius namus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min