Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laiva ir Nera jau atsigavo po apsilankymo pragare ir ieško naujų namų

Nera
Globėjos Tautmilės nuotr. / Nera
Šaltinis: 15min
0
A A

Dvi kalytės, kurias iš „Grindos“ išgelbėjo ir išgydė vilnietė Tautmilė, jau pasirengusios keliauti į naujus namus. Pristatome šias Tautmilės globotines 15min.lt skaitytojams. Galbūt jūs kaip tik ieškote sau keturkojės draugės? Tada būtinai susipažinkite su šiomis šauniomis kandidatėmis.

Laiva – 2 metų kalytė su trimis savo pusantro mėnesio mažylėmis į Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigą „Grinda“ buvo atvesta siaubingos būklės: jos visas kūnelis buvo tik išlenktas stuburas, aptrauktas oda. Panašiai atrodė ir jos trys dukrytės. Laivos istorijos pradžią skaitykite čia.

Globėjos Tautmilės nuotr./Laiva
Globėjos Tautmilės nuotr./Laiva

Dabar Laiva gyvena pas globėją Tautmilę, yra atsigavusi, kartais dūksta labiau nei jos dukrytės. Laiva meili, sargi, bijo šūkavimų. Nors su Tautmilės kitais globotiniais šunytė sugebėjo susidraugauti, bet jai širdis verkia, kai glostai ne ją. Sugyvena su katinais, bet vis tiek reikia pasaugoti, nes ji azartiškai įsitraukia į žaidimus, todėl gali nuskriausti netyčia.

Laiva yra švelnaus, truputėlį nerangaus, mielo būdo, pasiruošusi išbučiuoti jus nuo galvos iki kojų.

Globėjos Tautmilės nuotr./Laiva
Globėjos Tautmilės nuotr./Laiva

Svetimus ji iš pradžių aploja, bet kai su ja susidraugauji, tai jau nuo jos meilės sunku pasislėpti. Vienintelė Laivos yda tai, kad pats maloniausias dalykas jai yra apsikabinti žmogų ir spoksoti jam į akis. Jai reikia temperamentingo šeimininko, kuris netingėtų pasiausti pusnyje, nes ji yra jauna, pilna energijos.

Nera – maždaug 10 mėnesių kalytė, pernai žiemą su sesytėmis Tautmilės paimta iš „Grindos“ priimamojo. Iš visų mažulių išgyveno tik Nera ir dar viena sesutė, kuri jau radusi namučius, o Nera jų vis dar ieško.

Globėjos Tautmilės nuotr./Nera
Globėjos Tautmilės nuotr./Nera

Nera labai įspūdinga, labai grakšti ir judri – akimirksniu nuo kalno kūlversčiais besiritanti mergaitė, be to, profesionali žmogaus guodėja ir myluotoja. Vienintelė Neros yda – per didelis draugiškumas katėms, ji vis taikosi jas nuprausti, pabučiuoti, o jos tada kėsinasi į kalytės akis.

Abiejų šių žavių kalyčių globėja Tautmilė yra auksinės širdies žmogus, kuris gelbėja iš „Grindos“ vis naujus sergančius, nuskriaustus gyvenimo keturkojus pasmerktuosius ir visiems jiems skiria savo meilę ir dėmesį. Laiva su Nera Tautmilės dėka – jau išgydytos, suapvalėjusios po patirto bado ir nepriežiūros. Jos abi sveikos, gyvybingos ir pasiruošusios keliauti pasitikti naujojo savo gyvenimo.

Laiva ir Neira labai ieško nuosavų namų. Jeigu susidomėjote šiomis dovanojamomis kalytėmis, paskambinkite Tautmilei, tel. nr. 8 620 94523 arba 8 650 71786.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min