Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažasis Rokis vėl netenka globėjų (atnaujinta vasario 19 d.)

Rokis
Globėjos nuotr. / Rokis
Šaltinis: 15min
0
A A

Rokis su mama ir kitais devyniais broliukais ir sesutėm buvo rastas laukuose prie lūšnos netoli Pavilnio garažų, krentant pirmajam sniegui. Kadangi šunelių mama buvo labai draugiška, jauki, rami ir protinga, žmonės spėliojo, ar tik tai nebus dar vienas išmesto „rudeninio derliaus“ atvejis, kai šuniukų susilaukusi kalytė staiga tampa nebereikalinga, nes nebeatlieka savo „pirminių pareigų“ ar tiesiog kelia per daug rūpesčių.

Globėjos nuotr./Rokis
Globėjos nuotr./Rokis

Ateinanti žiema jokio pasigailėjimo nežadėjo, tad pusę šuniukų išsidalijo vietiniai žmonės, o likusiems bei mamytei buvo surengtos kelios sėkmingos „gelbėjimo operacijos“. Rokis iš laukų buvo paimtas drauge su dviem sesutėmis, kurios jau surado savus namus. Liko jis vienas. Sveikas, guvus, tvirtas, nepaprastai gražus, augantis kaip ant mielių.

Mėnesį gyvenęs bute, išmoko reguliariai vaikščioti į lauką (tiesa, tokiam mažiui dar reikia kelių kartų), kantriai laukti iš darbų grįžtančių globėjų, taip pat Rokis moka komandas „sėdėt“, „pas mane“, „į vietą“ ir mokosi kitų.

Šuniukui jau porą sykių duoti vaistai nuo kirmėlių, jis išmaudytas šampūnu nuo parazitų, greitu metu bus paskiepytas. Jis yra apie 4 mėnesių amžiaus, užaugęs turėtų būti vidutinio ūgio. Kilmę nustatyti sudėtinga, nors mama panaši į vokiečių aviganio mišrūnę. Kita vertus, kurie mišrūnėliai į tokius nepanašūs? Ir argi rinkdamiesi geriausią draugą tikriname jo dokumentus?

Globėjos nuotr./Rokis
Globėjos nuotr./Rokis

Ką išties verta paminėti, tai jog Rokis apžavi visus, kurie tik jį pamato: toks jis gražus, mielas ir žaismingas. Deja, vis nepalankiai susiklostančios aplinkybės verčia jį keliauti iš vienų globėjų namų į kitus: pirmiesiems nuomojamo buto šeimininkas leido priglausti šunelį tik mėnesiui, o štai vos porą savaičių pabuvęs pas kitus žmones mažylis vėl siunčia SOS signalą: jis nesutaria su globėjų laikomu šunimi, tad jie nebegali jo ilgiau laikyti.

Rokis labai laukia tų vienintelių tikrųjų šeimininkų ar vėl – bent kitų laikinų globėjų, kurie reikalingi skubiai. Mazgis bus dovanojamas geriems žmonėms, pasirengusiems juo atsakingai rūpintis. Tikim, tokius šis žavus vaikinas tikrai susiras.

Papildyta vasario 19 d. Rokis rado naujus namus.

Globėjos nuotr./Rokis
Globėjos nuotr./Rokis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min