TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mėlynų akių savininkas Širdukas

Širdukas
GGT „Pifas“ nuotr. / Širdukas
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
A A

O, čia jūs? Nemaniau, kad stebite mane iš už kampo. Negražu juk taip. Turėtumėte atsiprašyti manęs už tokį nepagarbų savo elgesį.

Na, tiek jau to. Jeigu esate čia, pažiūrėkime, ką galime kartu nuveikti. Pradėkime nuo pradžių – aš esu Širdukas (duokite savo letenėlę ir paspauskime ją vienas kitam kaip tikri draugai).

Kaip matote iš mano fotografijos, esu tikrai didelis ir žavus katinas. Mane puošia ne tik pilka kailio spalva, bet ir ryškiai mėlynos akys. Šiaip nesugyvenu su kitais dideliais katinais, bet draugauju su mažesniais (matyt, taip jau susiklostė dėl gyvenimo aplinkybių). Keista, bet nebijau šunų ir tikrai nesu agresyvus.

Mano gyvenimo istorija paprasta. Vasara buvo linksma, buvau laimingas, bet štai, likimas ėmė ir atėmė iš manęs mane mylėjusius šeimininkus. Ir likau vienas. Liūdesys, kurį jaučiau širdutėje, vos manęs nenužudė. Taip, buvo sunku. Džiaugiuosi, kad atsirado žmonių, kurie sunkią valandą manęs vieno nepaliko ir pasakė, jog viską dar galima pradėti iš pradžių.

Dabar man norėtųsi paklausti vieno: kas bus tie žmonės, padėsiantys man vėl patirti gyvenimo džiaugsmą? Ar dar galėsiu lakstyti po pievą ir klausytis žiogų svirpesio, o vakarais su jumis stebėti besileidžiančią saulę ir rimstančio vėjo klausytis?

Aš tikiu, kad taip dar bus. Man belieka laukti.

Su meile – Širdukas.

Jeigu susidomėjote katinėliu Širduku, kreipkitės į gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“. Tel. 8 681 40309, el. p. gyvunai@pifas.org, www.pifas.org, Jurbarko r.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min