Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Namų ieško įmonės teritorijoje bėgiojančios „netyčiukės“

Dovanojama kalytė
LGGD nuotr. / Dovanojama kalytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus „Gyvybės vagonėlių“ komanda sulaukė prašymo iš pačius vagonėlius pagaminusios įmonės personalo.

LGGD nuotr./Dovanojama kalytė
LGGD nuotr./Dovanojama kalytė

Jie turi didelį galvos skausmą: kadangi įmonė yra įsikūrusi toli nuo miesto centro, žmonės dažnai atveža ir jos teritorijoje paklaidina savo augintinius. Vargšų bedalių, tiek kalyčių, tiek patinukų, ten yra ne vienas. Įmonė kelis kartus dar šiek tiek anksčiau kviesdavo Vilniaus miesto gyvūnų karantinavimo įstaigos „Grinda“ darbuotojus, bet net iš tolo, nujautę kažką negero, šuneliai, atvažiavus šungaudžiams, pasislėpdavo (iš baimės dingdavo net teritoriją saugantis nuosavas įmonės šunelis).

Bėda dar būtų ne bėda, jei benamiukų visą laiką būtų tas pats skaičius (visus beglobius įmonės darbuotojai stengiasi pamaitinti), bet taip jau gamta sukūrė, kad jų skaičius didėja.

LGGD Vilniaus skyrius prašo visų neabejingų paaukoti dviejų šiuo metu teritorijoje gyvenančių kalyčių sterilizacijai 600 litų, o jau atsiradusius jų meilės vaisius padėti padovanoti, surasti jiems namučius.

Pirmiausia norime surasti namus patiems mažiausiems įmonės teritorijoje lakstantiems šuneliams. Jų – keturi, visos žavios mergytės. Jos visos – labai skirtingai atrodančios tos pačios vados sesutės, gimusios šių metų gegužės mėnesį. Kaip ir visi mažyliai, jos žaismingos, meilios, laukiančios savų namų. Mergytės augs didelės, manoma, kad jos gali būti vilkšunio dydžio. Nekaltos jos, kad likimas lėmė joms gimti.

LGGD nuotr./Dovanojama kalytė
LGGD nuotr./Dovanojama kalytė

Dėl mažųjų kalyčių skambinkite tel. 8 652 91500.

Jei aukosite, nurodykite: „Kalytėms iš įmonės teritorijos“.

LGGD rekvizitai:
Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius,
Registracijos kodas 125535218,
Sąskaitos Nr. LT 04 7300 0100 0246 4463 („Swedbank“),
Banko kodas BIC-HABALT22.

LGGD nuotr./Dovanojama kalytė
LGGD nuotr./Dovanojama kalytė
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min