Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 17:42

Naujų namų ieško daugiau nei prieš metus iš negailestingos šeimininkės atimta kalytė Alfa

Alfa
GGT „Pifas“ nuotr. / Alfa
Nuostabi kalytė, naujųjų globėjų pavadinta Alfa, į gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“ kartu su būriu kitų šunelių pateko daugiau nei prieš metus.

Pagal gautą „Pifo“ prašymą, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektorė skubos tvarka kreipėsi į teismą dėl daugiau nei 25 netinkamai laikomų ir prižiūrimų šunų konfiskavimo iš Ramygalos (Panevėžio r.) gyventojos. Tarp jų buvo ir Alfa. Neprižiūrimiems gyvūnams buvo reikalinga skubi veterinarinė pagalba. Dabar dauguma Alfos likimo draugų jau džiaugiasi naujais namais, o ji, deja, vis dar lieka „Pifo“ globoje.

Pas buvusią savininkę Alfos gyvenimas nebuvo geras. Šunys ne vienus metus gyveno prirakinti trumpomis grandinėmis tamsiame tvarte, be bendravimo su žmonėmis ir dienos šviesos. Dėl to Alfa jaučia baimę, kai susiduria su nepažįstamomis gyvenimo situacijomis ir nepažįstamais žmonėmis.

Nors Alfa dar nelabai drąsiai vaikščioja miesto gatvėmis, tačiau globėjų kieme paklusniai ir noriai vaikšto net be pavadėlio. O štai išvykos į parkus ar miškus su savo laikinais globėjais kalytei yra didžiausias malonumas: pirmąkart atsidūrusi miškingoje vietovėje prie ežero kalytė nustebino savo globėjus itin guviu, žaismingu elgesiu – tyrinėjo naujas teritorijas, kasė duobes, vaikėsi globėjus ir atsidėkojo jiems nuolatiniu energingu uodegos vizginimu.

Problemų dėl Alfos elgesio namuose nekyla – ji puikiai sutaria ne tik su žmonėmis, bet ir su šiuo metu kartu gyvenančia katyte. Kartais Alfa ima draugiškai pavydėti globėjų dėmesio, pavyzdžiui, jiems glostant katę, o ne pačią Alfą, tačiau abu gyvūnai mielai leidžia laiką drauge ir net dalijasi bendru guoliuku. Nors Alfai prireikia kiek laiko apsiprasti su naujais žmonėmis ar gyvūnais, ilgainiui ji tampa neatskiriama drauge.

Alfa ieško žmogaus, kuris norėtų su ja pasidalyti savo namais ir tapti geru bičiuliu visam likusiam gyvenimui. Atsakydama į tai Alfa yra pasiruošusi būti gera augintinė ir smagi pasivaikščiojimų draugė.

Jeigu susidomėjote dovanoja kalyte Alfa, kreipkitės į gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“. Tel. 8 681 40309, el. p. gyvunai@pifas.org, www.pifas.org, Vilnius.

Papildyta: Alfa jau padovanota.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min